Chełm: Wakacyjna Trasa Dwójki

Zenek Martyniuk w trakcie występu w telewizji.
Zenek Martyniuk (fot. TVP)

W niedzielę widzowie TVP2 obejrzą piąty koncert organizowany w ramach show „Wakacyjna Trasa Dwójki”. Na scenie amfiteatru w Kumowej Dolinie wysłuchamy utwory popularnych polskich i zagranicznych gwiazd.

Taneczna zabawa

Podczas koncertu  wystąpią: Thomas Anders and Modern Talking Band, Edyta Górniak. Zaśpiewają także: Zenek Martyniuk, Milano, Exaited, Tadeusz Seibert, Marien, Classic i Trio Mariachi.

Widowisko muzyczne poprowadzą: Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel, a relacje z backstage’u przekażą Izabella Krzan i Norbi.

Impreza limitowana

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne wszystkie koncerty „Wakacyjnej Trasy Dwójki” odbywają się przy zachowaniu środków ostrożności . Ograniczono też liczbą osób na widowni.

Bezpłatne wejściówki oraz regulamin udziału w koncertach “Wakacyjna Trasa Dwójki” znajdują się na: www.bilety.tvp.pl

Poprzedni artykuł

„Królowie australijskiego lombardu” w Czwórce

Następny artykuł

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi The Voice of Poland

powiązane posty
Voice of Poland 9 odcinek 3
Czytaj więcej

The Voice of Poland 9: Szpak w obronie uczestnika, flirty Hyżego i dwuznaczne propozycje Markowskiej. Co jeszcze wydarzyło się w 3 odcinku?

Za nami kolejny odcinek „Przesłuchań w Ciemno”. Tym razem o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli wokaliści z Kujaw i Pomorza. Komu udało się najlepiej zaprezentować na scenie, a kto musiał pożegnać się z marzeniami o wygranej? Co jeszcze działo się w programie?
Całkowity
2
Dzielić