Małgorzata Tomaszewska poprowadzi The Voice of Poland

Małgorzata Tomaszewska fot. W. Kompała (TVP)

Prezenterka „Pytania na Śniadanie” Małgorzata Tomaszewska dołącza do grona współprowadzących jedenastej edycji muzycznego talent-show TVP2. 

Jesienne zmiany

Kolejne zmiany w nowej odsłonie „The Voice of Poland”. Zaledwie tydzień temu ogłoszono, że w trenerskim fotelu zasiądzie Urszula Dudziak, którą dotychczas mogliśmy oglądać w pierwszej edycji „The Voice Senior”. Okazuje się, że zmiany nie dotyczą jedynie trenerów. Wśród współprowadzących nowej edycji programu zobaczymy gwiazdę „Pytania na Śniadanie” Małgorzatę Tomaszewską. 

Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji „The Voice of Poland”. Będę kibicowała każdemu z nich. Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że “przygarną” mnie do swojej voice’owej rodziny – mówi Małgorzata Tomaszewska. 

Kto zostanie gwiazdą?

Prezenterka wspólnie z Adamem Zdrójkowskim przemierzy setki kilometrów, aby wręczyć uczestnikom zaproszenie do programu. Małgorzata Tomaszewska pojawi się także w etapie Live na backstage’u, gdzie będzie rozmawiała z uczestnikami, którzy dotrą do odcinków na żywo.

Zdjęcia do jedenastej edycji ruszają już w połowie sierpnia a premierowy odcinek programu widzowie zobaczą już we wrześniu w TVP2 oraz na voice.tvp.pl

ZOBACZ JESZCZE: Koniec serialu “Rodzinka.pl” – odcinki tylko w VOD TVP

Previous Article
Zenek Martyniuk w trakcie występu w telewizji.

Chełm: Wakacyjna Trasa Dwójki

Next Article

PREMIERY CANAL+ nowy serwis VOD w Polsce

Related Posts
Total
1
Share