Festiwal Weselnych Przebojów 2020 w Polsacie

Ela Romanowska, Rafał Maserak Festiwal Weselnych Przebojów (fot. WBF)

W amfiteatrze nad jeziorem Czos już 14 sierpnia odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2020. Kto tym razem stanie na ślubnym kobiercu?

Znani gospodarze, nowe twarze

Gospodarzami wydarzenia będą Ela Romanowska i Rafał Maserak oraz nowa para młoda: Hanna Żudziewicz, tancerka znana widzom z programu „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz Krzysztof Hanke, popularny satyryk, lider śląskiego kabaretu Rak.

Tradycyjne świętowanie

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Mazurskie wesele nie może obejść się bez najlepszych tanecznych przebojów. W piątkowy wieczór na scenie amfiteatru wystąpi Kayah,. Zaśpiewa największe weselne hity „Prawy do lewego”, czy „Po co, po co”. Wtórować jej będzie Cleo z wpadającymi w ucho hitami „Łowcy gwiazd” i „Za krokiem krok”.

Klasyki, których nie może zabraknąć

Na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią również prawdziwi wyjadacze weselnych parkietów. Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller i grupa Boys, zespoły Classic, Masters, Daj to głośniej i inni. Nie zabraknie także muzycznych szlagierów w wykonaniu Eleni, Andrzeja Rybińskiego, Elektrycznych Gitar. Zobaczymy i usłyszymy również Sławomira.

Przeczytaj: DJ BOBO – to nie człowiek, to firma!

Poprzedni artykuł

"Hotel Paradise 2" od 31 sierpnia w TVN7!

Następny artykuł

„Salon dźwięku” – wydarzenie muzyczne na antenie TVN i Player.pl

powiązane posty
Całkowity
1
Dzielić