Rafał Brzozowski poprowadzi „The Voice Senior”

Rafał Brzozowski fot. Waldemar Kompala

Niebawem ruszają nagrania drugiej edycji „The Voice Senior”. Współgospodarzem nowej odsłony talent-show z udziałem seniorów będzie Rafał Brzozowski.

Powrót do “The Voice”

Prowadzenie „The Voice Senior” to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas Przesłuchań w Ciemno chyba nigdy nie zapomnę – mówi Rafał Brzozowski, który wystąpił w pierwszej edycji „The Voice of Poland”. Wokalista na swojego trenera wybrał wówczas Andrzeja Piasecznego i doszedł do półfinału, co otworzyło mu drzwi do muzycznej kariery. 

Dwie osoby w studio telewizyjnym
Izabela Krzan, Rafał Brzozowski (fot. TVP)

Marta Manowska zostaje!

U boku nowego prowadzącego ponownie zobaczymy ulubienicę milionów Polaków Martę Manowską, której w pierwszej edycji towarzyszył Tomasz Kammel. 

Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z Martą, z którą się przyjaźnimy i świetnie się rozumiemy. Równie mocno cieszę się na spotkanie z seniorami, bo jak już wspominałem, chciałbym im pomóc przejść przez ten program z jak najmniejszą ilością stresu i jak największą dawką dobrej, pozytywnej energii. Nie mogę się doczekać spotkania z naszymi uczestnikami i poznania ich historii, bo wiem, że będę mógł czerpać z ich życiowej mądrości – tłumaczy nowy prowadzący „The Voice Senior”. 

Zmiany w programie

Postać w studio telewizyjnym
Urszula Dudziak trener The Voice Senior – fot. Natasza Młudzik / TVP

Zdjęcia do drugiej edycji „The Voice Senior” ruszają pod koniec sierpnia 2020 roku. Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrały siostry Szydłowskie. To właśnie wtedy poznamy także nowy skład trenerski drugiej edycji „The Voice Senior”. Przypomnijmy, że Urszula Dudziak, którą mogliśmy oglądać w pierwszej odsłonie programu z udziałem seniorów, zasiądzie w trenerskim fotelu 11. edycji „The Voice of Poland”. 

Osobowość telewizyjna

Warto dodać, że Rafał Brzozowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w naszym kraju. Ma na koncie wiele nagród muzycznych a jego albumy pokryły się platyną i złotem. Widzowie pokochali go m.in.: za programy „Koło Fortuny” i „Jaka to melodia?”. W 2020 roku Rafał Brzozowski otrzymał TeleKamerę w kategorii „Osobowość Telewizyjna”. 

Poprzednie odcinki programu można zobaczyć na vod.tvp.pl

Poprzedni artykuł

TV Puls i PULS 2 dostępne w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Następny artykuł

Polsat: „Ninja Warrior Polska” – ruszyły zdjęcia do 3. sezonu!

powiązane posty
Edyta Herbuś "World of Dance" fot. WBF Polsat
Czytaj więcej
19

HOT! Stylizacje Edyty Herbuś w programie “World of Dance – Polska”

Już dziś wieczorem pierwszy półfinał programu "World of Dance - Polska". W gronie jurorów obok Michała Malitowskiego i Rafała Kamińskiego zasiada Edyta Herbuś. Tancerka poza wiedzą podpartą ogromnym doświadczeniem scenicznym przykuwa uwagę również swoimi barwnymi stylizacjami. Za wszystkie kreacje jurorki w programie odpowiada stylistka Malwina Wędzikowska.
Całkowity
2
Dzielić