Polsat: Laura Samojłowicz i Monika Miller w serialu “Gliniarze”

Gliniarze sezon 9. fot. Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat

W nowym 9. sezonie na fanów serialu „Gliniarze” czeka wiele niespodzianek. Zmiany kadrowe i nowe twarze na komendzie.

Jubileusz

Nowopowstałe Centralne Biuro Policji, a w nim wielkie zmiany kadrowe! Nowy komendant, nowa intrygująca policjantka w zespole i młoda bardzo tajemnicza specjalistka od cyberprzestępczości. Dziewiąta seria będzie miała też okrągły jubileusz – jesienią widzowie zobaczą 500. odcinek serialu!

Centralne Biuro Policji

Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do nowopowstałego Centralnego Biura Policji. Oznacza to jeszcze trudniejsze sprawy już nie tylko na terenie Warszawy, ale także w regionie. Do zespołu wraca doświadczony naczelnik Piotr Zarębski (Dariusz Dłużniewski), a na czele prestiżowego CBP staje bezwzględny służbista i manipulator w garniturze, Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który na każdym kroku szuka uchybień, by pozbyć się naczelnika i policjantów z Wydziału Kryminalnego i zastąpić ich swoimi ludźmi.

Czas na debiuty

Nowy sezon to także powrót ulubionych par policyjnych. Olgierda (Arkadiusz Krygier) i Krystiana (Tomasz Skrzypniak) oraz Natalii (Ewelina Ruckgaber) i Kuby (Piotr Mróz). Śledczemu Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz) będzie towarzyszyła piękna i intrygująca Weronika Grot (Laura Samojłowicz). W zespole pojawi się również nowa specjalistka od cyberprzestępczości, tajemnicza Żaneta Kujawska (Monika Miller). Żaneta miejętnościami hakerskimi jest w stanie zadziwić nawet dotychczasowego informatyka, Darka (Michał Głowacki).

Gliniarze sezon 9. fot. Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat

Znane twarze

Policjanci rozpoczną pracę w nowej komendzie, siedzibie CBP z nowoczesnym laboratorium kryminalistycznym, w którym Jan (Bartosz Winiarski) i Aneta (Magdalena Soczawa) będą przeprowadzać jeszcze bardziej złożone analizy dowodów. Jak zawsze, detektywi będą mogli liczyć na wsparcie aspirantów: Stefana (Robert Szewczyk), Mai (Lea Oleksiak) i Rafalskiego (Łukasz Strzałka), a przy najniebezpieczniejszych akcjach pomogą im uzbrojeni po zęby antyterroryści.

Co przyniesie nowy sezon?

Czy Natalia i Kuba pozostaną parą w życiu prywatnym po wznowieniu współpracy policyjnej? Krystian i Ewelina doczekają się dziecka? Związek Olgierda i Łucji przetrwa? Adam rozliczy się z własną przeszłością? Weronika znajdzie wspólny język z nowymi kolegami? Kim jest Żaneta i jakie tajemnice skrywa? Czy detektywom i naczelnikowi Zarębskiemu uda się udowodnić bezwzględnemu komendantowi Szwarcowi, że należy im się miejsce w prestiżowym CBP? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań jesienią w Polsacie!

Jubileuszowa niespodzianka!

Szykuje się jeszcze jedna wielka niespodzianka dla fanów. W jubileuszowym 500. odcinku „Gliniarzy” do obsady dołączy jeszcze jeden policjant! Kto wcieli się w tę rolę i czy zostanie w serialu na dłużej? Przekonamy się w drugiej połowie października!

Zobacz serial “Gliniarze” online

Zobacz jeszcze: Ruszyły zdjęcia do filmu Kogel-Mogel 4!

Poprzedni artykuł

TVN 7: „Kto odmówi pannie młodej?” nowy program jesienią

Następny artykuł

TVN Style: Viola Davis i bracia Scott remontują dom!

powiązane posty
Całkowity
1
Dzielić