Samsung Smart TV z aplikacją WP Pilot

Samsung Smart TV – WP Pilot

WP Pilot udostępnił właśnie nową aplikację dla użytkowników Samsung Smart TV. Pozwala na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem i pakiet telewizyjny WP Pilot.

Telewizja przez internet

W najnowszej odsłonie aplikacji na telewizory Samsung Smart TV poprawiono również zgłaszane wcześniej błędy oraz przygotowano bardziej przyjazny ekran zakupu. Nowe funkcjonalności aplikacji dostępne będą dla użytkowników korzystających z pakietu premium. ​Tym samym dołączają one do dotychczasowych udogodnień. Są to: wygodny widok główny z podglądem aktualnie trwających programów, które zawiera dany pakiet czy możliwość personalizowania listy ulubionych programów. 

Bez satelity, bez kabla

Usługa jest dostępna bez konieczności podpisywania umowy i bez dekodera. Dzięki usłudze telewizję oglądać można także poprzez www. Aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. W ofercie WP Pilot znajduje się ponad 90 kanałów telewizyjnych, m.in. ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych, skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 kanałów jest dostępnych w darmowym pakiecie.

Poprzedni artykuł

Polsat: „Demaskator. Poza prawem”- jesienna nowość

Następny artykuł
Na zdjęciu od lewej Łukasz Jurkowski, Karolina Gilon, Jerzy Mielewski

Ninja Warrior od 1 września 2020 w telewizji Polsat

powiązane posty
Czytaj więcej

Szok! “Kogel Mogel” powraca. Będzie trzecia część! [zdjęcia z planu]

Pod koniec września rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, która była odpowiedzialna także za poprzednie dwie części tej kultowej komedii.  „Miszmasz” będzie kontynuacją historii sprzed 30 lat, a widzowie  zobaczą jak potoczyły się losy bohaterów po latach politycznej transformacji i społecznych przemian w Polsce.
Całkowity
1
Dzielić