Polsat koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski”

Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut Jeżyna (fot.WBF/Cezary Piwowarski)

Polsat zaprasza na koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” w ramach Earth Festival Uniejów 2020. Na scenie wystąpi plejada gwiazd.

W trosce o planetę

Koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” to widowisko będące zwieńczeniem dwudniowego festiwalu, w dniach 22-23 sierpnia, organizowanego dzięki inicjatywie For Earth For Us we współpracy z Telewizją Polsat, Stowarzyszeniem Program Czysta Polska oraz Uzdrowiskiem Termalnym Uniejów i Termami Uniejów.

Sanah (fot. MP)

Edukacja i rozrywka

Na scenie wystąpią gwiazdy, którym bliskie są działania na rzecz ochrony środowiska. Ideą wydarzenia jest inspirowanie oraz uświadamianie społeczeństwa jak w prosty sposób można wprowadzić zmiany na lepsze, dla dobra naszej planety i przyszłych pokoleń. Earth Festival Uniejów 2020 to dwa dni po brzegi wypełnione aktywnościami w dedykowanym eko-miasteczku, gdzie uczestnicy zapoznają się z najnowszymi zdobyczami eko-techniki.

Beata Kozidrak (fot. T. Kamiński/Polsat)

Muzyka dla środowiska

Podczas koncertu „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” zaśpiewają  m.in. boska Kayah, rewelacyjna Ewa Farna, uwielbiani przez publiczność: Beata Kozidrak i BAJM, zespół Golec uOrkiestra, Enej, LemON, Kamil Bednarek, czy Mrozu. Widzowie będą mogli bawić się przy utworach sanah. Usłyszymy również : Natalię Nykiel i Viki Gabor. Koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” poprowadzą: Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

Wiosenna ramówka Polsatu, fot.WBF/Cezary Piwowarski, na zdj. Karolina Gilon

Ekologiczny weekend

Earth Festival Uniejów 2020 rozpocznie się w sobotę, 22 sierpnia, a jego zwieńczeniem będzie koncert „Gwiazdy dla Czystej Polski”. Na transmisję widowiska zapraszamy w niedzielę,  23 sierpnia, od godziny 20:00 na antenie Polsatu.

Earth Festival Uniejów 2020 zostanie zorganizowany z zachowaniem aktualnych wytycznych dotyczących organizacji imprez masowych, zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2020, dotyczącego możliwości organizacji imprez masowych. W związku z dynamiczną sytuacją związaną z pandemią COVID-19 założenia dotyczące organizacji imprezy mogą ulec zmianie. Bieżące informacje dostępne są na stronie For Earth For Us oraz na Facebooku.

Previous Article

Czwórka: Mariusz Węgłowski poprowadzi program "Wspaniali ludzie"

Next Article

TVN - Agnieszka Chylińska przejęła "Salon Dźwięku"

Related Posts
Total
1
Share