TVP2 Trojanowska i Paszt w The Voice Senior!

Izabela Trojanowska i Witold Paszt dołączyli do Andrzeja Piasecznego i Alicji Majewskiej w drugiej odsłonie “The Voice Senior”.

Nowe jury

Od wczoraj trwają nagrania Przesłuchań w Ciemno drugiej edycji „The Voice Senior”. Na scenie zaśpiewa ponad 40 muzykalnych seniorów po 60. roku życia. Wokalne umiejętności uczestników oceniają Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny oraz debiutujący w roli trenerów Izabela Trojanowska i Witold Paszt. 

Gwiazdy o udziale w show

Witold Paszt The Voice Senior fot. Natasza Młudzik / TVP 

Na początku miałem większą tremę niż nasi wspaniali uczestnicy. Nie lubię oceniać ludzi, uwielbiam ich słuchać dlatego „The Voice Senior” jest trudnym wyzwaniem. Z drugiej strony jest to bardzo fajna przygoda, ponieważ uczestnicy są ludźmi w moim wieku. Mają piękne dusze, są radośni i emanują dobrą energią, którą dzielą się z nami – wyznał po pierwszym dniu nagraniowym Witold Paszt, założyciel i lider legendarnego zespołu VOX. 

Izabela Trojanowska fot. Natasza Młudzik / TVP 

Zamierzam wspierać naszych uczestników. Piękną rzeczą jest to, że seniorzy są tak muzykalni. Nie boją się śpiewać, nie boją się sceny. Przychodzą i dobrze się bawią a my razem z nimi – mówi Izabela Trojanowska i dodaje: – Czuję ogromną odpowiedzialność za naszych wspaniałych uczestników, którzy przyszli do programu, żeby przeżyć fajną przygodę

Kiedy zobaczymy show?

„The Voice Senior” będzie emitowany w TVP2 od stycznia 2021 roku. Druga edycja będzie dłuższa względem pierwszej. Tym razem widzowie obejrzą aż cztery odcinki Przesłuchań w Ciemno, odcinek półfinałowy oraz wielki finał, w trakcie którego poznamy zwycięzcę programu. 

Alicja Majewska fot. Natasza Młudzik / TVP 
Andrzej Piaseczny fot. Natasza Młudzik / TVP

Nowi prowadzący

Przypomnijmy, że prowadzącymi „The Voice Senior” są Marta Manowska i Rafał Brzozowski. 

Poprzedni artykuł

TVN - Agnieszka Chylińska przejęła "Salon Dźwięku"

Następny artykuł

Polsat: Nasz nowy dom z 15. sezonem!

powiązane posty
Czytaj więcej

The Voice of Poland: YEARS&YEARS gościem specjalnym pierwszego odcinka LIVE

Przed nami pierwszy odcinek na żywo, w którym naprzeciw siebie staną najlepsi wokalni wojownicy. Po wyśmienitych występach i dramatycznych rozstaniach w programie została już tylko szczęśliwa szesnastka, która będzie walczyć o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce”. W pierwszym odcinku „Live” pojawią się wyjątkowi goście specjalni. Na scenie wystąpi m.in. brytyjski zespół Years&Years.
Całkowity
3
Dzielić