BrzydUla powraca! Nowe odcinki w TVN7!

Julia Kamińska i Filip Bobek – BrzydUla2 Fot.: TVN/East News/Tomasz Urbanek

„BrzydUla” to jeden z najbardziej wyczekiwanych telewizyjnych powrotów tej dekady. Nowe odcinki po ponad 10. latach pojawią się w TVN7, TVN oraz w Playerze.

Nowe odcinki od października w TVN7


Jesienią widzowie po latach wyczekiwania, ponownie spotkają się z bohaterami „BrzydUli”, którzy znów będą wzruszać i bawić. Od wielkiego finału minęła dekada! W nowej odsłonie Ula (powracająca w tytułowej roli Julia Kamińska) przekonuje się, że „i żyli długo i szczęśliwie” istnieje jedynie w baśniach. W rzeczywistości za rogiem happy endu czają się zwykła codzienność, rozterki i życiowe zakręty… Nowa „BrzydUla” jest nie tylko 10 lat starsza i bardziej doświadczona, ale ma też dużo więcej do stracenia.  Bo teraz odpowiada nie tylko za siebie oraz swoją karierę, ale także za swoją rodzinę – męża i dzieci!  Czy i tym razem wystarczy jej sił do walki o swoje szczęście, a jednocześnie nie zgubi tego, co od zawsze było jej wizytówką – nadziei, szlachetności i poczucia humoru?

Brzydula 2 – Julia Kamińska (fot. AGNIESZKA K. JUREK/TVN)

Odcinki przed premierą w player

Telewizyjna premiera „BrzydUli” już w poniedziałek 5 października tylko w Siódemce. Wcześniej – w piątek 2 października – pięć pierwszych epizodów trafi do Playera i będzie dostępne w ofercie płatnej. Z kolei w soboty i niedziele TVN pokaże bloki powtórkowe – po dwa i trzy odcinki – już od 10 października.

Poprzedni artykuł

„Przyjaciółki” powracają! To już 16. sezon!

Następny artykuł

Barwy Szczęścia - Jesień 2020 (video)

powiązane posty
Całkowity
4
Dzielić