Gliniarze: Monika Miller i Laura Samojłowicz w akcji!

Gliniarze sezon 9 (fot. Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat)

Już od poniedziałku, „Gliniarze” wracają do akcji. 9. sezon przyniesie dwie nowe postacie.

Nowy rozdział

Na fanów serialu czeka wiele niespodzianek. Nowopowstałe Centralne Biuro Policji, a w nim wielkie zmiany kadrowe. Nowy komendant, nowa intrygująca policjantka w zespole i młoda bardzo tajemnicza specjalistka od cyberprzestępczości. Nowi bohaterowie muszą udowodnić swoją wartość. Nie może też zabraknąć ulubionych par policyjnych: Olgierda i Krystiana oraz Natalii i Kuby, a także naczelnika Piotra Zarębskiego.

Gliniarze sezon 9. fot. Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat

Centralne Biuro Policji

Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do nowopowstałego Centralnego Biura Policji, co oznacza jeszcze trudniejsze sprawy już nie tylko na terenie Warszawy, ale także w pobliskich miastach, miasteczkach i wsiach. Do zespołu wraca doświadczony naczelnik Piotr Zarębski (Dariusz Dłużniewski), a na czele prestiżowego CBP staje bezwzględny służbista i manipulator w garniturze, Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który na każdym kroku szuka uchybień, by pozbyć się naczelnika i policjantów z Wydziału Kryminalnego i zastąpić ich swoimi ludźmi. Nowy sezon to także powrót ulubionych par policyjnych: Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) oraz Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuby Roguza (Piotr Mróz), a śledczemu Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz) będzie towarzyszyła piękna i intrygująca Weronika Grot (Laura Samojłowicz).

Gliniarze sezon 9 (fot. Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat)

W zespole pojawi się również nowa specjalistka od cyberprzestępczości, tajemnicza Żaneta Kujawska (Monika Miller), która umiejętnościami hakerskimi jest w stanie zadziwić nawet dotychczasowego informatyka, Darka (Michał Głowacki). Policjanci rozpoczną pracę w nowej komendzie, siedzibie CBP z nowoczesnym laboratorium kryminalistycznym, w którym technicy kryminalistyki – Jan (Bartosz Winiarski) i Aneta (Magdalena Soczawa) będą przeprowadzać jeszcze bardziej złożone analizy dowodów. Jak zawsze, detektywi będą mogli liczyć na wsparcie aspirantów: Stefana (Robert Szewczyk), Mai (Lea Oleksiak) i Rafalskiego (Łukasz Strzałka), a przy najniebezpieczniejszych akcjach pomogą im uzbrojeni po zęby antyterroryści.

Gliniarze sezon 9 (fot. Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat)

W telewizji i Internecie

Nowy sezon serialu „Gliniarze” zadebiutuje 31 sierpnia na antenie Polsatu i będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 oraz na platformie Ipla.tv

Poprzedni artykuł

Barwy Szczęścia - Jesień 2020 (video)

Następny artykuł

„Wakacyjna Trasa Dwójki” finał w Świnoujściu

powiązane posty
Całkowity
4
Dzielić