Dzień Dobry TVN: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak prowadzącymi!

Ewa Drzyzga Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN (fot. TVN/ fot.: Adam Pluciński/TVN)

Niespodzianka dla widzów programu “Dzień Dobry TVN”. Nowymi prowadzącymi program zostały dziennikarki: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.

Poszukiwanie zastępstwa

Przypomnijmy, że kilka dni temu na swoim instagramowym profilu Kinga Rusin ogłosiła odejście z “Dzień Dobry TVN”. Rusin była związana z programem przez 15 lat, czyli od samego początku.

Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?

Jeśli chodzi o telewizję  – wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają.

Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam.

napisała Kinga Rusin

Edward Miszczak: poszukiwania trwają

Wszyscy spodziewali się, że nowa para zostanie ujawniona podczas prezentacji jesiennej ramówki, którą prowadzili Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Media typowały również tych dziennikarzy na nową parę “Dzień dobry TVN”. Edward Miszczak dyrektor programowy TVN Discovery, ujawnił tylko, że testy na nową parę trwają i widzowie zobaczą ją za kilka dni.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak razem w “Dzień dobry TVN”

Dziś 30 sierpnia w studio “Dzień Dobry TVN” oficjalnie ujawniono nową parę. Program poprowadzą Ewa Drzyzga (znana wcześniej z programu “Rozmowy w toku” oraz “36 i 6”) i Agnieszka Woźniak-Starak (była prowadząca Ameryka Express i Big Brother). Panie poprowadzą swój pierwszy odcinek już 14 września 2020.

Kto prowadzi “Dzień dobry TVN”?

Dzień dobry TVN prowadzą aktualnie następujące pary:

  • Dorota Wellman i Marcin Prokop
  • Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik
  • Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
  • Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.
Poprzedni artykuł

"Love Island. Wyspa miłości" czas na uczestników!

Następny artykuł

"Pierwsza miłość" - Marysia i Michał walczą o życie Julki!

powiązane posty
Całkowity
1
Dzielić