“Pierwsza miłość” – Marysia i Michał walczą o życie Julki!

Pierwsza Miłość Jesień 2020 – (Bogdan Bogielczyk)

Po wakacyjnej przerwie na antenę Polsatu wraca “Pierwsza miłość”! Jak co sezon będziemy świadkami dramatycznych zdarzeń.

Czy Julia przeżyje?


Po tragicznej diagnozie Julki, Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojtek Błach) walczą z czasem, aby jak najszybciej uzbierać kwotę na kosztowne leczenie w Stanach. Domański decyduje się sprzedać dom, jednak to wciąż za mała kwota, aby pomóc śmiertelnie chorej córce. Boi się, że nie uda im się uzbierać całej kwoty. Za plecami Marysi spotyka się z Widawskim. Bardzo szybko okaże się, że w prywatnej klinice w Stanach zwolnił się termin. To jedno z niewielu miejsc, w którym zespół lekarzy może uratować życie Julki. Radość rodziny burzy fakt, że trzeba jak najszybciej wpłacić 300 tysięcy dolarów zaliczki.

Dziadek na ratunek!

Z nieoczekiwaną pomocą przychodzi ojciec Marysi, Jan (Wojciech Dąbrowski). Stan dziewczyny pogarsza się z dnia na dzień, dochodzą kolejne objawy. Zrozpaczeni Marysia i Michał zaczynają uliczną zbiórkę do puszek. W trakcie kwesty poznają Amandę (Aneta Todorczuk), właścicielkę fundacji charytatywnej, która postanawia pomóc im w zbiórce pieniędzy. Czy Domańskim uda się wygrać z czasem i nabierać gigantyczne środki na leczenie chorej Julki?

Pierwsza Miłość” od poniedziałku do piątku o 18:00 w Polsacie i na ipla.tv

Poprzedni artykuł

Dzień Dobry TVN: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak prowadzącymi!

Następny artykuł

"Love Island. Wyspa miłości" - do akcji wkraczają dwie nowe Islanderki!

powiązane posty
Całkowity
1
Dzielić