Szokująca zmiana w TVN! Rozenek za Szelągowską! Projekt Lady na antenie!

Tatiana Mindewicz-Puacz , Małgorzata Rozenek, Irena Kamińska-Radomska Fot. Bartosz Krupa/East News TVN

Telewizja TVN w ostatniej chwili zmienia jesienną ramówkę. Zamiast programu Doroty Szelągowskiej zobaczymy “Projekt Lady” z Małgorzatą Rozenek!

Czym zaskoczą kandydatki na damy w piątym sezonie?

Jak stać się najlepszą wersją siebie? Trzynaście dziewcząt będzie szukało odpowiedzi na to pytanie w eksperymentalnej szkole, która pomoże im odmienić dotychczasowe życie. Pod opieką prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej, które przygotowały dla nich bardzo wymagający plan zajęć i podzielą się z nimi swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jak dotychczas poza nauką savoir-vivre, stylu, obowiązkowości, odpowiedzialności, najważniejsze będą zajęcia zmieniające podejście do życia.

Radosław Majdan i Qczaj na planie

Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan jak zwykle będzie dodawać dziewczętom otuchy, służyć pomocną dłonią i motywować je do dalszego działania. Tym razem wesprze ją również mąż.  Spotkanie z Małgosią i Radosławem uczestniczki zapamiętają na długo.W Szkole dla Dam nie zabraknie oczywiście szerokiego grona specjalistów, dzięki którym dziewczęta nabędą wiele nowych umiejętności. Po raz pierwszy pojawi się nowy ekspert. Trener fitness, Daniel Qczaj Kuczaj, zadba nie tylko o formę fizyczną uczestniczek Projektu Lady. Jaką dodatkową rolę powierzyły mu mentorki programu?

Program będzie można oglądać od 7 września w TVN i na TVN Player

Poprzedni artykuł

"Love Island. Wyspa miłości" - do akcji wkraczają dwie nowe Islanderki!

Następny artykuł

Przyjaciółki: Dziś premiera 16. sezonu!

powiązane posty
Całkowity
3
Dzielić