Taniec z gwiazdami: Sylwester Wilk odszedł z programu!

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz fot. Polsat WBF

Parkiet jeszcze nie ostygł od emocji, które dzisiejszego wieczoru rozgrzały widzów Polsatu, oglądających show „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, a już pożegnaliśmy kolejną parę.

Zwycięzcy odchodzą

W 3. odcinku programu (emisja 18 września) nie zobaczymy niestety Sylwestra Wilka i Hanię Żudziewicz. Sportowiec po konsultacji lekarskiej podjął decyzję o odejściu z show. Polały się łzy – szczególnie że taniec, który Sylwester i Hania wykonali w odcinku, był pełen prawdy i zaangażowania. Oczarowali jurorów, którzy przyznali im maksymalną liczbę punktów!

Rodzinne wspomnienia

Jakby tego było mało – sam temat odcinka „Dom rodzinny i bliscy” dostarczył wiele wzruszeń. Gwiazdy zdecydowały się zaprosić widzów do najbardziej skrywanych dotąd zakamarków ich życia prywatnego.

Partner taneczny Edyty Zając – Michał Bartkiewicz przekonał się, jak świetną kucharką jest babcia modelki. Nicole Bogdanowicz pokazała Kamilowi Kuroczko swoją samotnię. Sylwia Lipka pochwaliła się licznymi trofeami muzycznymi, a Bogdan Kalus zagrał dla Lenki Klimentovej na perkusji! Ania Karwan poznała Janka Klimenta ze swoją mamą i… wychowaczynią z podstawówki. Sylwester Wilk pokazał Hani Żudziewicz dom dziecka, z którego jako 4-latek został zabrany przez przybranych rodziców, z kolei Julia Wieniawa opowiedziała o wychowywaniu się w rozbitej rodzinie. Milena Rostkowska-Galant zaprosiła Jacka Jeschke do wspólnej biesiady ze swoją liczną rodziną, a Sylwia Lipka opowiedziała, jak poradziła sobie z hejtem.

Poprzedni artykuł

Na co dzień jest operatorem żurawia. Jego głos zachwycił trenerów „The Voice of Poland”. Wideo.

Następny artykuł

"Usta usta": Paweł Małaszyński w 2. odcinku serialu!

powiązane posty
Całkowity
3
Dzielić