“Usta usta”: Paweł Małaszyński w 2. odcinku serialu!

Usta Usta sezon 4, Paweł Małaszyński – Dominik fot. Piotr Litwic/TVN

Już dziś “Usta Usta”. Tuż po ślubie Adam podejmuje decyzję, że zostaje z synem i nie wraca do Bostonu z Sarą. Jego młoda żona jest wstrząśnięta! Po raz pierwszy ostro się kłócą, w wyniku czego kobieta opuszcza świeżo poślubionego męża i chce wyjechać z Polski. 

Rodzinne dylematy

Adam myśli, że już wszystko stracone – zwierza się Magdzie ze swoich uczuciowych rozterek. Niespodziewanie Sara zmienia zdanie i wraca do mieszkania Adama, w którym zastaje go… z Magdą! Mimo wszystko decyduje się zostać w Warszawie tak długo, aż sytuacja z Leonem się ustabilizuje. Póki co nastolatek chce dać Adamowi i Sarze trochę przestrzeni z okazji „miesiąca miodowego” i przeprowadza się do Agnieszki oraz Zuzi i Zosi – dziewczyny są zachwycone!

Depresja Piotra?

Piotrek jest coraz bardziej przybity i zmęczony walką o finansowe przetrwanie. Jego kiepski stan psychiczny źle wpływa na relacje z Izą, która bezskutecznie próbuje przemycić do ich małżeństwa trochę pikanterii. Sfrustrowana i znudzona życiem Iza poznaje w pracy uczestnika konferencji, Wojtka, i zaczyna z nim flirtować! Świetnie się razem bawią, a tymczasem Piotrek zajmuje się swoim pacjentem, Tadkiem. Starszy pan, którego nie opuszcza poczucie humoru, martwi się, że dzieci oddadzą go do domu opieki. Mężczyzna traktuje Piotrka jak młodszego przyjaciela i próbuje wymóc na nim obietnicę, że pomoże mu odejść z tego świata…

Magda Walach, Marcin Perchuć, Magda Popławska, Wiktoria Filus, Paweł Wilczak, Wojciech Mecwaldowski i Sonia Bohosiewicz (fot. TVN/Piotr Litwic)

Zawodowe wyzwanie

Krzysztof dostaje polecenie służbowe od szefa, żeby pozyskał Roberta Eichentala jako klienta ich firmy. Z pomocą Sary udaje mu się wprosić na biznesową galę. Ma jednak kłopot, bo zaproszenie jest z osobą towarzyszącą, a Alex nie ma ochoty na spędzanie czasu z mężem – ma własne plany. Krzysztof, w tajemnicy przed żoną, zabiera ze sobą swoją byłą żonę, Agnieszkę. Podczas gali Robert zdradza, że jest zainteresowany zakupem drużyny piłkarskiej. Chcąc zrobić na milionerze wrażenie, Krzysztof zaprasza go na mecz na Stadionie Narodowym do loży dla VIP-ów. Wykorzystuje fakt, że Agnieszka wpadła w oko Robertowi i traktuje ją jak przynętę! Kobieta jest wkurzona, ale jednocześnie widzi, jak bardzo byłemu mężowi zależy na nowej znajomości biznesowej. Zmieszana podchodami starszego od niej milionera wraca do domu, gdzie niespodziewanie zjawia się… Robert, z kolacją! Wołająca dziewczynki na wspólny posiłek Agnieszka przyłapuje Zuzę w łóżku z Leonem…

Łukasz Gawroński, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Marcin Tomaszewski i Paweł Wilczak; fot. TVN/Piotr Litwic

Sportowa wpadka

Krzysztof chce być „fajnym kumplem” i proponuje mecz również Adamowi, Leonowi i Sarze – ilość biletów nieograniczona! Adam zabiera więc Piotrka i Adasia Juniora, w Piotrek – Tadka. Rzedną im jednak miny, kiedy pod stadionem okazuje się, że dostali bilety na zupełnie inny, dużo słabszy mecz w późniejszym terminie. Mimo wszystko wieczór spędzają w świetnej sportowej atmosferze z innymi kibicami w pubie, a tymczasem Krzysztof, pół zarządu firmy oraz Robert prowadzą nudne biznesowe rozmowy z widokiem na rozgrywający się mecz. Agnieszka przygląda się Robertowi z uprzejmym zainteresowaniem… Wychodzący z pubu w sportowych emocjach Tadek rozbija sobie głowę i trafia do szpitala. Piotrek jest załamany – jego podopieczny mógł przez niego stracić życie! A do Adama w końcu dociera, że jego najlepszy przyjaciel cierpi na depresję.

Emisja 2. odcinka w niedzielę 13 września o godz. 21:30 w TVN. Zobacz wcześniejsze sezony “Usta Usta” w player.pl!

Poprzedni artykuł

Taniec z gwiazdami: Sylwester Wilk odszedł z programu!

Następny artykuł

"Love Island. Wyspa miłości" - Kto opuści willę miłości?

powiązane posty

Finał „Diagnozy” i odcinek specjalny w player.pl!

Już dziś finał„Diagnozy”. Dodatkowo produkcja przygotowała niespodziankę dla wszystkich fanów serialu – odcinek specjalny, w którym poznamy zagadkową przeszłość Bogny Mróz i jej plany wyrównania rachunków z Artmanem. Epizod będzie dostępny w player.pl 27 listopada, tuż po zakończeniu emisji serii na antenie TVN.  Tego nie można przegapić!
Całkowity
1
Dzielić