Taniec z gwiazdami: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko już nie zatańczą!

Taniec z Gwiazdami odc 3, na zdj. Nicole Bogdanowicz, Kamil Kuroczko (fot. WBF)

Szokująca decyzja! Wśród widzów zawrzało. Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko opuścili “Taniec z Gwiazdami”, chociaż nie byli najgorzej tańczącą parą…

Filmowy epizod

Trzeci “filmowy” odcinek XI edycji show Polsatu “Daning with the stars. Taniec z gwiazdami” przeszedł do historii. Z odcinka na odcinek rośnie poziom tanecznych umiejętności gwiazd.
Coraz lepiej radzą sobie ze stresem i czerpią z tańca mnóstwo radości!

Niestety show rządzi się swoimi prawami – kolejna para musiała pożegnać się z programem. “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” opuścili Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko.

Jak poradziły sobie z nowymi stylami tanecznymi pozostałe pary?Ania Karwan i Jan Kliment po raz pierwszy otrzymali za taniec maksymalne noty od jurorów. Piosenkarka w końcu pozwoliła sobie “puścić wodze” i dopuściła do swojego serca tanecznego partnera.

Julia Wieniawa, która mówi o sobie “stara dusza”, doskonale odnalazła się w dość charakterystycznym stylu, jakim jest charleston. Ku zaskoczeniu jej tanecznego partnera, Stefano Terrazzino!

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz ponownie zachwycili. Modelka została pochwalona za to, że z odcinka na odcinek staje się coraz lepsza. A jej taniec jest piekną i wciągającą historią.

Sylwia Lipka i Rafał Maserak przekroczyli nareszcie barierę… punktową – do tej pory ich tańce zbierały 20 punktów. Sylwia bardzo to przeżywała – czuła, że jej starania i zaanażowanie są niewspółmierne do ocen jurorów. Wysiłek okupiony kontuzją popłacił!

Mikołaj Jędruszczak został skrytykowany przez jurorów za brak luzu… w biodrach. Jego taniec zdobył najniższe noty, co wywołało u Mikołaja dużo emocji. Nie pomogło nawet pocieszanie ukochanej tancerza, Sylwii Madeńskiej.

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova w quickstepie bawili się na całego. Aktor z wrodzoym wdziękiem przybrał ulubioną minę, nazwaną przez jurorów “zdziwioną Heleną”.

Previous Article

Edyta Górniak do uczestnika The Voice of Poland: - Ale ty jesteś ogier!

Next Article

The Voice of Poland: Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników

Related Posts
W rytmie serca sezon 3 (fot. Polsat)
Czytaj więcej

“W rytmie serca”: Dziś wielki powrót na ekrany!

Trudno sobie wyobrazić niedzielne wieczory bez bohaterów serialu „W rytmie serca” i malowniczych plenerów Kazimierza Dolnego. A w nim - tajemnicze zaginięcia, podpalenia, intrygi, skrywane sekrety i oczywiście miłość, na którą nawet kazimierscy lekarze nie mają lekarstwa. W trzecim sezonie najpopularniejszego serialu Polsatu ostatnich lat, Marysia i Adam poczują cierpki smak zazdrości, Weronika będzie toczyć walkę z samą sobą, a Edek Wilczyński zmuszony zostanie do podjęcia jednej z najtrudniejszych życiowych decyzji.
Total
2
Share