“Usta usta”: Krzysztof aresztowany!

Usta Usta odcinek 3 (fot. P. Litwic TVN)

W najnowszym odcinku “Usta Usta” w TVN, Krzysztof nieświadomie wpadnie w ogromne kłopoty. Czy uda mu się wyjaśnić sprawę?

Wrobiony w przestępstwo?

Krzysztofa o świcie budzi policja i niespodziewanie go aresztuje stawiając zarzut oszustwa! Przerażona Agnieszka jedzie z Adamem na komisariat. Okazuje się, że Krzysztof nieświadomie zainwestował pieniądze swojego klienta w przekręt na dużą skalę. Jego szef wysyła go na przymusowy urlop i umywa ręce od sprawy. Krzysztof czuje się fatalnie… Alex wyprowadza się na kilka dni z domu, bo wstydzi się sąsiadów, którzy widzieli aresztowanie jej męża.

Walka z chorobą….

Piotrek wie, że ma depresję, ale nie chce przyjmować przepisanych mu przez lekarza leków. Dopiero rozmowa z dziećmi wstrząsa nim na tyle, że podejmuje się leczenia. Adam i Krzysztof podejmują się misji wyciągnięcia Piotrka z depresji – zabierają go na przejażdżkę rowerową. Wycieczka zamienia się w wyścig, w którym przyjaciele bezwzględnie rywalizują ze sobą o zwycięstwo, a Piotrek przyjeżdża ostatni. Czuje się przez to jeszcze bardziej beznadziejny niż przed „pocieszaniem”.  

Tęsknota za domem

Leon wprowadza się do mieszkania ojca i Sary po tym, jak Agnieszka dowiedziała się o jego związku z Zuzią. Jednak Sara – młoda żona Adama – nie jest przygotowana na mieszkanie z nastolatkiem i nie radzi sobie z chaosem i bałaganem, jaki wprowadza Leon. W dodatku czuje się samotna i tęskni za przyjaciółmi i pracą w Bostonie.  

Flirt Izy z Wojtkiem staje się dla niej coraz bardziej niekomfortowy. Iza prosi Adama o pomoc w zerwaniu znajomości. Jego pomysł na odstraszenie Wojtka jest mocno niekonwencjonalny…

Czy Sara i Adam znajdą porozumienie (fot. Piotr Litwic TVN)

Między życiem i śmiercią..

Piotrek odwiedza Tadka w domu opieki. Starszy pan prosi, żeby pomóc mu umrzeć. Piotrek początkowo nie chce się zgodzić, ale rozumie tę decyzję – sam też nie ma ochoty żyć. W końcu, po żarliwych namowach, zgadza się, ale czy znajdzie w sobie siłę, żeby pomóc przyjacielowi odebrać sobie życie…?

Za namową Izy Agnieszka umawia się na romantyczną randkę z Robertem, który okazuje się „mężczyzną idealnym”!

Powrót do USA?

Adam dowiaduje się, że Sara jest nieszczęśliwa i że odrzuciła propozycję awansu w Bostonie. Przekonuje ją do powrotu do Stanów, ale wewnętrznie jest rozdarty. Obiecuje żonie, że dołączy do niej z Leonem jak tylko będzie mógł. Ale czy sam w to wierzy…?

Emisja 3. odcinka w niedzielę 20 września o godz. 21:30 w TVN lub na player.pl

Previous Article

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Karol Dziuba jako Tymek!

Next Article

"Love Island" - Wyspa miłości zadrży w posadach!

Related Posts
Total
1
Share