Edyta Górniak nie spodziewała się tak szczerego wyznania Urszuli Dudziak. Wideo.

Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Voice of Poland 11 (Jan Bogacz TVP)

Królowa polskiego jazzu Urszula Dudziak postanowiła wyjawić, co myśli o divie polskiego popu Edycie Górniak w The Voice of Poland!

Mocne jury

Fani programu otwarcie przyznają, że skład trenerski w obecnym „The Voice of Poland” jest jednym z najlepszych w historii polskiej edycji talent show. W komentarzach często przewijają się opinie na temat niezwykłej chemii łączącej Urszulę Dudziak, Edytę Górniak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona z Afromental. 

Czy to przyjaźń?

Już od pierwszych dni nagrań szczególna więź połączyła Urszulę Dudziak i Edytę Górniak. Miłość do muzyki i Stanów Zjednoczonych jest kanwą wielu historii, które panie opowiadają sobie w przerwach pomiędzy kolejnymi występami uczestników. Dowodem niezwykłej nici porozumienia jest również szczere wyznanie Urszuli na temat Edyty. 

Jesteś osobą niezwykłą. Piękną, wrażliwą, która niesie innym pomoc. Masz piękne, dobre serce… – wyznała poruszona Urszula Dudziak. 

Jestem tylko dzieckiem Boga. To jest jego dzieło. Przekazuję komplementy dalej – skwitowała skromnie Edyta Górniak unosząc dłonie ku niebu. 

Jestem wzruszona twoim podejściem i umiejętnością określenia tego, co jest ważne – dalej komplementowała Urszula. 

Nie umiem przyjmować komplementów ale dziękuję – odpowiedziała zakłopotana Edyta Górniak. 

Urszula Dudziak bardzo żywiołowo zareagowała na te słowa i upomniała koleżankę z trenerskiej loży, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Przypominamy, że już dziś o 21:00 w TVP2 zobaczymy kolejne „Przesłuchania w Ciemno”. Wśród uczestników pojawi się m.in. Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej. 

Previous Article

M jak miłość: nowy rozdział

Next Article

Taniec z Gwiazdami - Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeshke opuścili parkiet

Related Posts
Total
1
Share