Taniec z Gwiazdami – Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeshke opuścili parkiet

Taniec z Gwiazdami 11 odc 4, fot.WBF/Cezary Piwowarski na zdj. Milena Rostkowska Galant, Jacek Jeschke

Festiwal weselnych wpadek w show “Taniec z Gwiazdami” rozbawił do łez. Niestety z programem pożegnali się Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.

Jak poradzili sobie uczestnicy w 4. odcinku “Tańca z gwiazdami”?


Julia i Stefano elektryzującą rumbą ponownie oczarowali jurorów, zdobywając maksymalne noty. Jak wyjawił Stefano – jeszcze nigdy dotąd nie przygotwał razem z Gwiazdą tak trudnej choreografii.

Bogdan i Lenka w ognistej sambie jak zwykle… rozbawili do łez! Pomimo słów Iwony Pavlovic: “Ty pewnie tancerzem nie zostaniesz”.

Edyta ponownie przełamała stereotyp “posągowej” modelki. Jive, które zatańczyła razem z Michałem, zebrał bardzo wysokie noty jurorów.

Nauki Sylwii w końcu nie poszły w las! Mikołaj został nareszcie pochwalony przez jurorów! Idealna “rama” przydała się w walcu wiedeńskim.

Ania i Jan w tańcu dogadują się doskonale. Poza nim także – jak twierdzi Ania – są tak samo roztrzepani. W walcu angielskim wszystko jednak było na swoim miejscu!

Sylwia w quickstepie miała okazję pokazać swoją prawdziwą góralską naturę. Było żywiołowo i wesoło. Okazuje się, że pod skrzydłami Rafała nabrała doskonałej kondycji.

Previous Article

Edyta Górniak nie spodziewała się tak szczerego wyznania Urszuli Dudziak. Wideo.

Next Article

George Clooney i Netflix pracują nad nowym filmem

Related Posts
Total
1
Share