Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w „The Voice of Poland”. Wideo.

Karolina Matej “Voice of Poland” fot. J. Bogacz TVP

W sobotnim odcinku “The Voice of Poland” pojawi się jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Grażyna Szapołowska. Będzie kibicować wnuczce Karolinie Matej. 

Wsparcie babci

Karolina Matej ma 20 lat i na co dzień mieszka w Warszawie. Jedną z jej najlepszych przyjaciółek jest sławna babcia Grażyna Szapołowska. To właśnie ikona polskiego kina najmocniej trzymała kciuki za wnuczkę na backstage’u „The Voice of Poland”. Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko – opowiada o swojej relacji z babcią Karolina Matej.Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom – mówi  uczestniczka talent show TVP2. 

Rodzinna współpraca

Udział w „The Voice of Poland” to nie pierwsze spotkanie Karoliny z muzyką na ogólnopolską skalę. Uczestniczka muzycznego talent show TVP2 cztery lata temu nagrała utwór ze sławną babcią. Wspólna piosenka znalazła się na płycie Grażyny Szapołowskiej „Kochaj Mnie”. Tekst do utworu napisała mama Karoliny i córka Grażyny Szapołowskiej – reżyserka Katarzyna Jungowska.Prosiłam Karolinę: – Błagam cię, pomóż mi. Zaśpiewaj ze mną – opowiada Grażyna Szapołowska. Nie… – usłyszała w pierwszej chwili słynna aktorka. 

Babci udało się jednak znaleźć sposób na wnuczkę. Jaki? Koniecznie zobaczcie nasze wideo. 

W nowym odcinku „The Voice of Poland” Karolina Matej zaśpiewa utwór „Love Me Like You Do” z repertuaru Ellie Goulding. Czy trenerzy docenią talent muzyczny wnuczki Grażyny Szapołowskiej? 

Previous Article

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kamila Boruta wymiata na scenie jako Lady Gaga!

Next Article

"Love Island. Wyspa miłości" - Kto opuści Wyspę Miłości?

Related Posts
Czytaj więcej

Przed nami „Nokaut” dziewiątej edycji „The Voice of Poland”

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland” wkracza w decydującą fazę. Po skończonych „Bitwach” przyszedł czas na jeden z najbardziej emocjonujących etapów - „Nokaut”. We wszystkich trzech drużynach znajduje się po siedmiu wykonawców, tylko u Grzegorza Hyżego jest szóstka, ale to i tak za dużo. Kto dostanie się do odcinków „Live”, a kogo zjedzą nerwy i zostanie znokautowany?
Czytaj więcej

Pierwsze „Bitwy” 9. edycji „The Voice of Poland”! Kto wystąpi?

Już za moment rozpocznie się ten etap programu, na który czekają wszyscy – „Bitwy”. Będą wokalne pojedynki pełne pasji i emocji, łzy radości i gorycz porażki, a zaciętą walkę pomiędzy uczestnikami przetrwają tylko najzdolniejsi. Kto zwycięsko przejdzie do kolejnego etapu, a kto nie poradzi sobie z tremą? Czy Trenerzy zdecydują się na kradzieże? Jesteście gotowi? Ring jest wolny!
Total
1
Share