HGTV: Nowy sezon “Zgłoś remont”

Krzysztof Miruć – Zgłoś Remont

Najpopularniejszy architekt HGTV Krzysztof Miruć ponownie wkracza do akcji! Już dziś premiera nowych odcinków “Zgłoś Remont”

Remontowe dylematy

Co zrobić z dziwnym podestem w kuchni? Jak zamienić mieszkanie po dziadkach w nowoczesny apartament? Gdzie szukać pomysłu na urządzenie salonu? W każdym odcinku architekt Krzysztof Miruć, w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu, przeprowadzi całkowitą metamorfozę pomieszczenia lub mieszkania.

Mobilne inspiracje

To nie wszystko! Na polskim rynku zadebiutuje nowa aplikacja mobilna Insbay, która powstała we współpracy z kanałem HGTV. Dzięki niej, będzie można przyjrzeć się aranżacjom wnętrz z programu “Zgłoś remont” oraz kupić artykuły, które pojawiły się w 4. i 5. sezonie. Od 10 października, znajdą się tam również finałowe metamorfozy z najnowszej serii. Widzowie będą mieli łatwy dostęp do ponad 600 produktów, możliwość stworzenia własnej wirtualnej przestrzeni, dodawania rzeczy do listy ulubionych oraz tworzenia kolaży. Aplikacja będzie dostępna za darmo w systemach iOS i Android, w Polsce.

“Zgłoś remont” 10 PAŹDZIERNIKA, SOBOTA, GODZ. 22:00

Previous Article

"Love Island. Wyspa miłości" - Julia i Dominik - zwycięzcami 2. edycji!

Next Article

"Usta usta": Mateusz Damięcki w finale sezonu!

Total
0
Share