“Usta usta”: Mateusz Damięcki w finale sezonu!

Usta Usta sezon 4 – ostatni odcinek (fot. TVN)

Czas na ostatni odcinek serialu “Usta Usta”! Co wydarzy się dziś wieczorem?

Intensywne świętowanie

Agnieszka postanawia założyć własne wydawnictwo. Na horyzoncie pojawia się obiecująca propozycja współpracy z Michałem (Mateusz Damięcki), młodym i przystojnym biznesmenem. Podczas służbowej rozmowy nieoczekiwanie zaczyna między nimi erotycznie iskrzyć! Podpisanie umowy świętują w hotelowym łóżku… 

Rozpad rodziny?

Piotrek i Iza próbują wytłumaczyć Mai, dlaczego do tej pory nie zdecydowali się jej powiedzieć, że to Oskar jest jej biologicznym ojcem. Trzynastolatka czuje się zraniona tym, że przez całe życie była oszukiwana! W odwecie zaczyna ignorować Piotrka i nie chce dłużej mówić do niego „tato”. Dla Nowaka to potworny cios. Maja szykuje się na spotkanie z ojcem. Piotrek nie chce być świadkiem tego wydarzenia i targany emocjami wychodzi z domu – jedzie przed siebie. Kompletnie załamany staje na krawędzi przepaści i jest bliski samobójstwa! Tymczasem Oskar w ostatniej chwili wycofuje się ze spotkania z córką – wściekła Iza wyrzuca go z domu.

Krzysztof skazany?

Agnieszka nie może znaleźć paszportu Krzysztofa, przez co ten ląduje w areszcie! Kornatowski trafia do brutalnego świata więziennego, które rządzi się swoimi prawami. Co więcej, znajduje się w celi ze starym recydywistą, który na szczęście okazuje się „honorowym złodziejem”. Są rówieśnikami, więc Aleks (Sławomir Sulej) uczy go więziennych zasad i slangu.

Nowy początek dla Adam?

Adam zaczyna szukać mieszkania dla siebie i Leona. W poszukiwaniach pomaga mu Magda, dzięki czemu spędzają ze sobą sporo czasu. Dawidzki znajduje odpowiednie lokum i kupuje je z dużą pomocą pomysłowej Magdy.

Emisja finałowego odcinka 4. serii w niedzielę 11 października o godz. 21:30 w TVN

Previous Article

HGTV: Nowy sezon "Zgłoś remont"

Next Article

M jak miłość: Prawda wychodzi na jaw

Related Posts
Total
1
Share