The Voice of Poland: Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego? Wideo.

Voice of Poland 11 (fot. J. Bogacz TVP)

Trenerka jedenastej edycji „The Voice of Poland” zdradziła, że kiedyś zrezygnowała z gaży za występ, bo nie była z siebie zadowolona. 

Stres na scenie

Ogromny stres i wielkie emocje towarzyszą wszystkim uczestnikom muzycznego talent show TVP2. Od jednego występu może zależeć ich być albo nie być w programie. Okazuje się jednak, że nie tylko piosenkarki i piosenkarze aspirujący do tytułu Najlepszego Głosu w Polsce borykają się z emocjami przed wyjściem na scenę. Ze stresem muszą radzić sobie także trenerzy „The Voice of Poland”. Szczególnie, że już pierwsze dźwięki mogą zaważyć na całym występie. 

Doświadczenie Edyty

Jak jest mini falstart na początku, ciężko jest podnieść utwór. To są trudne lekcje… – wyznała Edyta Górniak, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Po krótkiej wymianie spostrzeżeń z pozostałymi trenerami, Edyta opowiedziała o zaskakującej sytuacji z życia zawodowego. 

Honorowe zachowanie

Kiedyś się obraziłam na samą siebie i nie wzięłam kasy… Zapomniałam tekstu, wszystko było nie tak – wspomina z uśmiechem trenerka. 

Przypomnijmy, że już dziś startują Bitwy. W odcinku widzowie obejrzą osiem muzycznych walk, po dwie z drużyny każdego trenera. 

Którzy uczestnicy przejdą do kolejnego etapu? Odpowiedź już dziś o 21:00 w TVP2. 

Previous Article

Koronawirus w "Tańcu z gwiazdami". Co z programem?

Next Article

Taniec z gwiazdami: Sylwester Wilk 2. raz odpadł z programu!

Related Posts
Voice of Poland 9 odcinek 3
Czytaj więcej

The Voice of Poland 9: Szpak w obronie uczestnika, flirty Hyżego i dwuznaczne propozycje Markowskiej. Co jeszcze wydarzyło się w 3 odcinku?

Za nami kolejny odcinek „Przesłuchań w Ciemno”. Tym razem o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli wokaliści z Kujaw i Pomorza. Komu udało się najlepiej zaprezentować na scenie, a kto musiał pożegnać się z marzeniami o wygranej? Co jeszcze działo się w programie?
Total
1
Share