-5.5 C
Warsaw
24 stycznia 2019
M jak miłość: odc. 1233
M jak miłość: odc. 1233
Seriale M jak miłość TVP 2

M jak Miłość: Nowy bohater i nowe problemy (opis odc. 1233)

Powrót „ojca marnotrawnego”, bunt córki i ciężka choroba… Tuż po wakacjach akcja „M jak Miłość” ostro ruszy do przodu!

Trudne chwile czekają Franka (Piotr Nerlewski) – po tym, jak jego matka trafi do szpitala. Ewa (Dominika Kluźniak) po latach znów spotka się za to z byłym mężem: Krzysztofem (w tej roli Karol Pocheć). Ciekawi szczegółów? Zapraszamy na odcinek numer 1233!

W nowym sezonie Natalia (Marcjanna Lelek) postanowi rzucić studia i wstąpić do policji.

– Skończę rok, zdam wszystkie egzaminy i spróbuję dostać się do Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie.(…) Jeśli mi się uda, mogę studiować niestacjonarnie – i pracować – tu, u nas, w komisariacie w Lipnicy…
A Marek ostro plany córki skrytykuje.
– Wybacz, ale co będzie, jeśli za rok znowu ci się odmieni? To jest niepoważne! Przerzuciłaś na nas, głównie na Ewę i babcię, opiekę nad Hanią.(…) Może za bardzo ci pewne sprawy ułatwiliśmy, podaliśmy na tacy? Ewa i babcia odciążyły cię przy Hani, przepisaliśmy na ciebie sklep… Wszystko się ułożyło: miło, łatwo i przyjemnie. Dla ciebie chyba zbyt łatwo… No przykro mi, ale ja tak to widzę!

Matka Franka (Jowita Budnik) zdecyduje się z kolei na kurację w specjalistycznej klinice. Po kilku dniach terapii lekarz nie będzie miał jednak dobrych wieści.

– Ostatnie EKG nie było najlepsze… To, niestety, może świadczyć o tym, że choroba postępuje. Toczeń jest niezwykle groźną chorobą. Bardzo trudno z nią walczyć – organizm atakuje sam siebie, uszkadza płuca, nerki, serce…
A Zarzycka cały czas będzie martwić się o syna… Gotowa na wszystko, by zapewnić mu szczęście. W żartach, seniorka zacznie nawet dawać Natalii „matczyne” rady:
– Mój syn to dobry chłopak, tylko straszny z niego uparciuch! Jego ojciec był taki sam… Nie odpuszczaj mu, weź go pod pantofel!
Aż chłopak zaprotestuje:
– Nieładnie, mamo… Buntujesz moją dziewczynę?
– Robię to w twoim dobrze pojętym interesie! Ktoś musi się tobą zająć, kiedy mnie już zabraknie…
Tymczasem kolejne badania wykażą, że stan chorej gwałtownie się pogorszył. Franek, załamany, postanowi w końcu czuwać w szpitalu non stop. A Natalia cały czas będzie ukochanego wspierać.
– Nie ma potrzeby, żebyś siedziała tu ze mną przez całą noc… Musisz wracać do Hani…
– Nie zostawię cię tu samego… Nie ma mowy!

Czy młodego leśnika spotka największa tragedia – utrata matki?

I w finale: kolejna rewolucja w życiu Mostowiaków! Krzysztof Szefler – ojciec Antka – poprosi nagle Ewę o spotkanie… A wszystko przez wiadomość, którą kilka tygodni wcześniej wysłał do niego syn.

– Antek musiał jakoś zdobyć twój numer telefonu…
– Myślisz, że to on wysłał tego sms-a?
– Jestem pewna! Bo widzisz… Był taki moment, że… pytał o ciebie. Myślę, że napisał tę wiadomość właśnie wtedy…

Ewa będzie zaskoczona – i wcale na widok swojego „byłego” się nie ucieszy. Jak bardzo powrót Krzysztofa do Polski odmieni życie całej rodziny?

Emisja odcinka numer 1233 już 30 sierpnia… lepiej nie przegapić ani sekundy!

M jak miłość: odc. 1233M jak miłość: odc. 1233M jak miłość: odc. 1233M jak miłość: odc. 1233M jak miłość: odc. 1233M jak miłość: odc. 1233

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis