Polsat Polecamy Cztery wesela i podróż

Agnieszka Hyży w ślubnym show Polsatu!

Agnieszka Hyży cztery wesela i podróż

Agnieszka Hyży ekspert ślubny już wkrótce zaskoczy wszystkich swoją obecnością w nowym show “Cztery wesela i podróż” w Polsacie!

Już w maju wystartowały castingi do nowego programu Polsatu „Cztery wesela i podróż”, czyli najbardziej znanego formatu ślubnego. W każdym odcinku zobaczymy aż cztery wesela i cztery panny młode, które będą się nawzajem oceniać, a zwycięska para poleci w podróż poślubną marzeń. Ambasadorką programu została Agnieszka Hyży, prezenterka Telewizji Polsat oraz ekspert w tematyce ślubnej. Rolą Agnieszki w programie będzie podsumowanie każdego odcinka, a także  spotkania z widzami na live-czacie na profilu Polsatu na Facebooku, gdzie będzie na żywo komentować  i odpowiadać na pytania fanów.  Agnieszka Hyży jest dyrektor kreatywną portalu Wedding.pl, a także organizuje targi ślubne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

„Przyznaję się, że znam program od podszewki, bo od wielu lat śledziłam brytyjską edycję „Four Weddings” i nie mogłam się doczekać, kiedy ten format pojawi się u nas. Bardzo się cieszę z tak szerokiej współpracy przy tym właśnie programie” – mówi jego ambasadorka Agnieszka Hyży.  

Powiązane artykuły

Damian Michałowski w dżungli “Wyspy przetrwania!”

Dawid Propolis

„Rinke za kratami” – 2. sezon już od 7 września w Polsacie (VIDEO)

Dawid Propolis

Carrie Mathison powraca, czyli długi weekend z szóstym sezonem Homeland

Dawid Propolis