TVP 1 Polecamy Telewizja

Alicja Szemplińska wygrała 1. edycję wyjątkowego show „Hit Hit Hurra!”

Alicja Szemplińska wygrała pierwszą edycję muzycznego talent show „Hit Hit Hurra!” TVP1.  W piątkowy wieczór finał programu przyciągnął rekordową ponad 1,8 mln (udz. 12,1 proc.) widownię.

Po trzech miesiącach rywalizacji w gronie sześciu najlepszych uczestników programu znaleźli się: Daria Domitrz, Grzegorz Szymański, Magdalena Dąbkowska, Alicja Rega, Oliwia Skóra i Alicja Szemplińska. Do ścisłego finału zakwalifikowały się Alicja Szemplińska z utworem „Listen” Beyonce i Alicja Rega z piosenką „If I ain’t got you” Alicii Keys. W głosowaniu SMS-owym widzowie zdecydowali, że to właśnie 14- letnia Alicja Szemplińska,  wygra muzyczny talent show Jedynki. Laureatka mieszka w Ciechanowie, gdzie ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Jest także  laureatką wielu konkursów wokalnych oraz fortepianowych, m.in. Grand Prix festiwalu im. Anny Jantar „Za każdy uśmiech twój” Głowno 2016.

Alicja Szemplińska zdecydowała, że nagroda główna programu „Hit Hit Hurra!” w wysokości 20 tys. złotych trafi do Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie. Zwyciężczyni otrzymała od jury nagrodę specjalną, czyli warsztaty w Los Angeles z Sethem Riggsem, nauczycielem takich gwiazd jak Michael Jackson, Prince czy Madonna.

 „Hit Hit Hurra!” to nowatorski talent show, który podbił serca młodej widowni. W jury programu: gwiazda polskiej sceny muzycznej Edyta Górniak, Hirek Wrona – uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń, trener wokalny. Program prowadzili: dziennikarz Artur Orzech oraz Marta Zalewska, wokalistka, dyplomowana skrzypaczka i multiinstrumentalistka. Uczestnikom podczas występów towarzyszyła orkiestra pod kierownictwem Daniela Nosewicza. „Hit hit hurra” to pierwszy program w historii polskiej telewizji, w którym żaden z uczestników nie odpada, a nagroda wspiera instytucję, w której dziecko uczy się i rozwija swój talent.

Powiązane artykuły

“Policjantki i policjanci” – w nowym sezonie spore zmiany!

Daniel Pietrzykowski

Player.pl w nowej wersji na Samsung Smart TV (video)

Daniel Pietrzykowski

IDOL: Koszmar w drugiej rundzie etapu teatralnego [WIDEO]

Dawid Propolis