tvdzis.pl » Bake off – Ale rekord!
TVP 2 Oglądalność Bake Off - Ale ciacho!

Bake off – Ale rekord!

Ósmy już odcinek programu „Bake off- Ale ciacho!” w TVP2 obejrzało 1,7 mln widzów w grupie 4+ (13,68 proc. udz.). Dzięki temu wynikowi program prowadzony przez Annę Gacek i Paulinę Mikułę został liderem pasma.

Z kolei w grupie 16-49  „Bake off – Ale ciacho!” zobaczyło niemal 800 tys. widzów (14,13 proc. udz.), a w grupie 16-59 ponad 1 mln osób (13,37 proc. udz). We wszystkich trzech grupach ostatni odcinek był rekordowy pod względem liczby widzów i uplasował się na pozycji lidera pasma zarówno w grupie 4+, jak i 16-49.

Uczestnicy „Bake Off – Ale ciacho!” walczą miedzy sobą o tytuł polskiego Mistrza Wypieków. W każdym odcinku uczestnicy będą przygotowywać spektakularne wypieki – od wytrawnych ciastek po piętrowe torty. Wygra ten, kto wykaże się nie tylko wprawą i kulinarnym kunsztem, ale także pomysłowością i kreatywnością. W każdym z dziesięciu odcinków uczestnicy mierzą się z dwoma zadaniami: konkurencją techniczną, której recepturę poznają tuż przed startem, oraz konkurencją autorską lub popisową, gdzie liczyć się będzie nie tylko znajomość technik, ale również fantazja, wyobraźnia i osobowość. W każdym odcinku ich umiejętności sprawdza profesjonalne jury, czyli Krzysztof Ilnicki i Gosia Molska.

Program jest  realizowany w oparciu o cieszący się ogromną popularnością brytyjski format „The Great Bake Off” stworzony przez Love Productions emitowany przez BBC1.

Powiązane artykuły

Zobacz, jak gwiazdy zamierzają spędzić nadchodzące święta

Dawid Propolis

Zobacz, co wydarzy się w drugim odcinku Kocham Cię, Polsko!

Dawid Propolis

Zobacz, co wydarzy się w czwartym odcinku Kocham Cię, Polsko! [WIDEO]

Dawid Propolis
%d bloggers like this: