Główna » Barwy Szczęścia: Dwie nowe bohaterki i… podwójne oświadczyny!
Seriale Barwy szczęścia TVP 2

Barwy Szczęścia: Dwie nowe bohaterki i… podwójne oświadczyny!

W premierowych odcinkach Kajtek (Jakub Dmochowski) wyzna Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że chce zmienić szkołę – tak, by znów uczyli się razem. I to bez względu na to, co pomyślą o tym ich rodzice.
– Jeśli ty nie możesz przenieść się do mnie, to ja przeniosę się do ciebie!(…) Jesteś dla mnie dużo ważniejsza niż szkoła…
Tymczasem Borys (Jakub Wieczorek) postanowi odwiedzić Aldonę (Elżbieta Romanowska) – w jej gospodarstwie pod Warszawą. Dawna ukochana kompletnie go oczaruje…  Aż w końcu Grzelak padnie przed dziewczyną na kolana i poprosi o jej rękę!
– Oszalałem na twoim punkcie… Zostaniesz moją żoną?
Emocje czekają także Magdę (Honorata Witańska) i Sebastiana (Kacper Krupski). Ukochany spróbuje namówić Zwoleńską, by w końcu wzięli ślub. Jednak dziewczyna będzie miała wątpliwości.
– O co chodzi, Magda? Czego się boisz?
– Po prostu… To, co jest między nami, jest cudowne. I nie chcę tego zepsuć! Ludzie się pobierają, potem przestają się wobec siebie starać, obojętnieją… A w końcu nie mogą się nawet godnie rozstać, bo są w pułapce… Nie chcę tego dla nas!
Kilka godzin później Kowalski dostanie tragiczną wiadomość z Kanady. Była żona Sebastiana – Barbara – zginie za granicą w wypadku… i zostawi pod jego opieką ich córkę, nastoletnią Angelę. Informatyk będzie w szoku. I z początku wyzna swojej matce – Elizie (w tej roli Danuta Kowalska, po raz pierwszy w serialu) – że wcale nie chce sprowadzić dziewczyny do Polski.
– Przecież to jakiś absurd! Baśka wyjechała, kiedy Angela miała dwa lata… Specjalnie uciekła aż do Kanady, żeby odciąć mnie od dziecka!(…) Mam zostać ojcem prawie dorosłej dziewczyny?!
– Już nim jesteś…
– Nic z tego! Nie mam zamiaru zmieniać dla niej całego swojego życia!
Kilka dni później Angela (w tej roli Helena Englert – córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta) zamieszka jednak z ojcem… Jak ułoży się ich wspólne życie?
– Nie chcę za dużo zdradzać, ale gram barwną i ciekawą postać, która bywa „zła”, lubi prowokować… I będzie się trochę w serialu działo! – rzuca z uśmiechem młoda aktorka, dla której występ w „Barwach szczęścia” jest telewizyjnym debiutem.
A w finale: kolejny flirt Jagi (Maria Dębska)! Dziewczyna – wspólnie z Klarą (Olga Jankowska) – spróbuje pomóc uchodźcom z Syrii w nauce polskiego. A jeden z „uczniów” – Fayad (Amin Bensalem) – od razu zacznie ją adorować… Czy na Zacisznej szykuje się nowy romans?

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis
%d bloggers like this: