Barwy szczęścia
Barwy szczęścia
Główna » Barwy szczęścia: Finałowe odcinki sezonu
Seriale Barwy szczęścia TVP 2

Barwy szczęścia: Finałowe odcinki sezonu

  • Odc. 1473 – odc. 7 czerwca

Przejęty długami Kasi Bartek szuka pracy. Tolek (Marek Siudym) daje synowi kilka tysięcy złotych, jednak to tylko kropla w morzu potrzeb. Steryd (Kamil Miondlikowski) proponuje Koszykowi szybki i łatwy zarobek – handel narkotykami.

Klemens (Sebastian Perdek) opiekuje się Lilianą (Aleksandra Szwed) i Otylką (Zoja Pontek), które przyjął pod swój dach. Natalii (Maria Dejmek) nie podoba się, że Lili znowu kręci się koło jej przyjaciela. Uważa, że dziewczyna nie ma szczerych intencji.

Koniec kłopotów Basi (Sławomira Łozińska) z Madejskim (Przemysław Cypryański). Jola (Małgorzata Potocka) dostaje zadanie przywrócenia domu do stanu sprzed wynajęcia feralnemu lokatorowi. Janek (Przemysław Redkowski) zamiast pomagać żonie, ma ochotę wypróbować wyposażenie domu uciech.

 

  • Odc. 1474 – 8 czerwca

Borys podejmuje próby umówienia się z Bożeną, aż wreszcie dziewczyna zgadza się spędzić z nim popołudnie. Niestety samochód adoratora odmawia posłuszeństwa i randki nie można zaliczyć do udanych.

Waleria odkrywa, że Bartek zniknął wraz ze swoimi rzeczami. Wychodzi na jaw, że nie przekazał Kasi pieniędzy, które wziął od Tolka. Górkowie podejrzewają, że by uniknąć odpowiedzialności wziął nogi za pas…

Dzięki znajomemu Oliwiera Natalia dowiaduje się, że Modest (Paweł Niemirski) jest znanym policji uwodzicielem, który ma na swoim koncie rozwody, wyroki za wyłudzenia i więzienną przeszłość. Kiedy Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) nie przyjmuje do wiadomości, że jest kolejną ofiarą wróża, siostry Zwoleńskie postanawiają porozmawiać z oszustem.

 

  • Odc. 1475 – 9 czerwca

Łukasz nie może sobie znaleźć miejsca w domu Stefana, zdaje sobie sprawę, że długo nie da się tak mieszkać. Tymczasem jego rodzice odkrywają, co się stało. Ludwik nie kryje oburzenia, że Waleria i Stefan pozwolili, żeby Kasia straciła dach nad głową pomagając narkomanowi. Sadowscy proponują synowi i jego rodzinie przeprowadzkę do Otwocka.

W Feel Good odbywa się pierwszy seans filmowy. Gościem pokazu jest hiszpański reżyser (Jose Iglesias Vigil) – znajomy Piaseckiego (Mateusz Rzeźniczak). Uwadze Agaty (Natalia Zambrzycka) nie umyka reakcja Pawła na przyjście Iwony (Izabela Zwierzyńska). Młodsza Pyrka jest zazdrosna i pilnuje, by chłopak trzymał się od jej siostry z daleka.

Marek (Marcin Perchuć) wychodzi wreszcie ze szpitala. Szczególnie cieszy go widok Witka (Witold Sosulski). Mieszkanie Złotego nadal zajmują lokatorzy, więc Nina (Aleksandra Popławska) proponuje by zamieszkał razem z nią i ich synem.

Barwy szczęściaBarwy szczęściaBarwy szczęściaBarwy szczęściaBarwy szczęściaBarwy szczęściaBarwy szczęściaBarwy szczęściaBarwy szczęściaBarwy szczęścia

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis
%d bloggers like this: