Seriale Barwy szczęścia TVP 2

Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)

Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)

1500 odcinek „Barw szczęścia” – i huczny ślub Walerii oraz Stefana! Będą łzy szczęścia, z nieba spadnie konfetti, a na cześć nowożeńców zagra orkiestra strażacka. Jednak zanim do tego dojdzie… panna młoda o mało nie odwoła ślubu!

O poranku narzeczeni dostaną list od Bartka (Bartosz Gelner) – z informacją, że chłopak nie może przyjechać do Polski. Waleria (Ewa Ziętek) załamie się i wybuchnie płaczem… A Stefan (Krzysztof Kiersznowski) straci w końcu cierpliwość.

– Bardzo ci zależało, żeby Bartek był obecny na ślubie… Tak, wiem. Wszyscy to wiedzą. Ale to jest nasz ślub, nie jego! Pobieramy się dla nas, rozumiesz? Jakiś czas temu powiedziałaś, że nie chcesz zwlekać ze ślubem, bo nie wiesz, czy znowu coś się nie wydarzy, co pokrzyżuje nam plany…
– I wykrakałam!
– Może to o czymś świadczy? Może… los próbuje dać nam coś do zrozumienia?(…) Zastanów się dobrze, czy w ogóle chcesz wyjść za mnie za mąż…
Górka spojrzy z napięciem na ukochaną…

A kilka godzin później do kościoła zaczną schodzić się goście. Nieświadomi dramatu, który rozegrał się o poranku u Górków – i tego, że panna młoda może się na ceremonii nie zjawić.

Marta (Katarzyna Zielińska) spotka przed świątynią Marka (Marcin Perchuć) – i od razu wybuchnie radością. Pewna, że przyjaciel w końcu otrząsnął się po utracie żony… Złoty wyzna jednak, że na uroczystości go nie będzie. I pośle Walawskiej smutny uśmiech:

– Tylko przechodziłem obok… Przypomniałem sobie, jak braliśmy tu ślub z Marysią…

Tymczasem Waleria otrze w końcu łzy i stanie u boku ukochanego przed ołtarzem…

– Ja, Waleria biorę Ciebie, Stefana za męża i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską…

A chwilę później nowożeńców czeka huczne powitanie przed kościołem! Wiwaty, oklaski, życzenia – przyjaciele nie zawiodą.

Stefan, gdy usłyszy jak gra orkiestra strażaków, od razu porwie żonę do tańca!

Jola (Małgorzata Potocka), dumna i szczęśliwa, rzuci ze śmiechem do Kasi (Katarzyna Glinka):

– Warto było pouczyć ojca, co?

A gdy goście przeniosą się do kawiarni „Feel Good”, to właśnie ona będzie „dowodzić” całym weselem.
I kilka godzin później zarządzi, głosem nie znoszącym sprzeciwu:

– Kochani, czas na oczepiny! Jak wesele, to wesele… Miękkiej gry tu nie ma!

Czy Kasia złapie bukiet panny młodej… i wkrótce zobaczymy w serialu kolejny, pełen radości ślub?

Odpowiedź tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach „Barw szczęścia”!

Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)Barwy szczęścia: Święto u Górków (opis odc. 1500)

Powiązane artykuły

Nowa miłość… i nowe zagrożenie?

Kamil Szypuła

Znamy trenerów „The Voice Kids”!

Dawid Propolis

Zwycięzca Aktorskiego Diamentu debiutuje w „Na Wspólnej”!

Dawid Propolis