Seriale Barwy szczęścia TVP 2 Polecamy

“Barwy szczęścia”: Trudne wybory [ZDJĘCIA]

Telewizja Polska zaprasza na 1568 odcinek „Barw szczęścia” – ostatni w 2016 roku! Co tym razem wydarzy się w serialu?

Łukasz (Michał Rolnicki) dostanie propozycję stałej pracy w telewizji śniadaniowej… ale zanim powie „tak”, zacznie się wahać. A to nie spodoba się jego przełożonej.

– Nigdy nie widziałem siebie w zawodzie dziennikarza jako celebryty…

– Oj, Łukasz, bo mnie zaraz obrazisz!

– Przecież wiesz, o co mi chodzi…

Wiem, wciąż chcesz być ambitnym dziennikarzem śledczym! Powiem ci tylko, że w trakcie jednego poranka w „Pytaniu na Śniadanie” możesz więcej pomóc ludziom, niż przez całe miesiące śledzenia…

Agatę (Natalia Zambrzycka) czekają za to problemy. Jedzenie z odpadków, meble zbite ze skrzynek – nowe życie nie będzie dla niej łatwe… Tymczasem Marek (Marcin Perchuć) – gdy Klara (Olga Jankowska) opowie mu o konflikcie w rodzinie Pyrków – postanowi dziewczynę odwiedzić.

Złoty skontaktuje się z Agatą przez Internet, a ta zgodzi się w końcu na spotkanie. Jak zareaguje jej przyjaciel – widząc, że nastolatka żyje niemal w nędzy? I gdy Pyrka poda mu obiad… prosto ze śmietnika?

Z kolei Oliwier (Mikołaj Krawczyk) zmusi Natalię (Maria Dejmek), by pojawiła się w sądzie na jego rozprawie – jako świadek obrony. Żona prawnika – Joanna (Agnieszka Brzezińska)  – od razu jednak Zwoleńską zaatakuje.

– Nie znam tej kobiety, pierwszy raz ją widzę na oczy… To jest ukartowane, to oszustka!

I w efekcie Natalia, przerażona… zezna prawdę.

– Nigdy nie byłam świadkiem żadnej rozmowy Oliwiera Jakubczyka z jego byłą żoną!

Młody prawnik zostanie w końcu uznany za winnego i usłyszy wysoki wyrok: trzy lata bezwzględnego więzienia. Ale wychodząc z sądu – z kajdankami na rękach – nadal będzie twierdził, że doszło do pomyłki. I na pożegnanie rzuci do ukochanej:

– To nieporozumienie… Ja naprawdę jestem niewinny, udowodnię ci to!

Czy Natalia dalej będzie go wspierać – i wiernie czekać, aż jej partner odzyska wolność? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

 

Powiązane artykuły

“The Voice Kids” pierwsze emocje! (foto+video)

Dawid Propolis

Na Wspólnej: Norbert wyrzucony z domu przez Kalinę

Dawid Propolis

“Taniec z gwiazdami”. Popek ma kryzys!

Dawid Propolis