The Voice Kids przesluchania druzyna Edyty Gorniak Edyta Gorniak druzyna Edyty Gorniak w wykonaniu wspolnej piosenki bitwy
The Voice Kids przesluchania druzyna Edyty Gorniak Edyta Gorniak druzyna Edyty Gorniak w wykonaniu wspolnej piosenki bitwy
Główna » „Bitwy” w drużynie Edyty Górniak
TVP 2 Polecamy Telewizja The Voice Kids

„Bitwy” w drużynie Edyty Górniak

Przed nami kolejne „Bitwy”, a dokładnie sześć pojedynków i jedno spotkanie w strefie „Sing off”. Czy zwycięzca pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” znajdzie się w drużynie Edyty Górniak? To właśnie w jej teamie w tym tygodniu odbędą się wokalne starcia. Komu Trenerka podaruje bilet do spełnienia marzeń? Muzyczne odliczanie czas zacząć.

Edyta Górniak i jej osiemnastoosobowa załoga

W najbliższą sobotę 10 lutego, gdy zegar wybije magiczną godzinę 20:05, wszystkich fanów „The Voice Kids” znów opanuje gorączka sobotniej nocy. Tego dnia oczy widzów Telewizyjnej Dwójki będą zwrócone na rozśpiewany team Edyty Górniak. Z sześciu trzyosobowych tercetów artystka będzie musiała wybrać po jednej ososbie, która przejdzie do strefy „Sing off”. Na tym etapie uczestnicy zaśpiewają swoją piosenkę z „Przesłuchań w Ciemno”, a Edyta wybierze trójkę uczestników, którzy będą reprezentować ją w „Finale”. Tylko w tym odcinku młodzi artyści wezmą na warsztat najlepsze, polskie szlagiery, a także zagraniczne, radiowe hity. Usłyszymy m.in. Marka Grechutę, Nataszę Zylską, Katy Perry czy Miley Cyrus. Dzieciaki, aby wypaść jak najlepiej przed „Bitwami”, będą dzielnie szlifować swoje umiejętności podczas warsztatów wokalnych i prób. Ich trud zostanie doceniony przez Trenerkę, która przyzna: To jest moja czwarta edycja, ale pierwsza „The Voice Kids”. Słuchałam różnych wykonań, ale polska edycja „The Voice Kids” sprawiła, że jestem w szoku. Czy faktycznie ma rację?

Rozśpiewane asy

Drugi odcinek „Bitew” i „Sing off” może oznaczać tylko jedno – w sobotni wieczór poznamy nazwiska trójki finalistów z teamu Edi, którzy powalczą o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” pierwszej edycji „The Voice Kids”. Poziom wokalny dzieciaków będzie tak wyrównany, że Trenerzy wielokrotnie będą mieli problem, by doradzić Edycie. – Jeśli miałbym wybrać, to nie wybiorę, nie potrafię. Na szczęście nie ja muszę to robić – powie po zakończeniu pierwszej „Bitwy” Dawid Kwiatkowski. Będzie dużo zaskoczeń, pracy zespołowej, a dzieciaki dadzą z siebie 200 procent. Po wykonaniu kultowego utworu Marka Grechuty „Świecie nasz” Trenerka nie będzie kryła swojej radości. Tak ambitny utwór, tak pięknie zaśpiewany. Wow! To była dla mnie uczta. Oddaliście piękny kawałek swojej duszy i wrażliwości. – skomentuje zachwycona. Absolutną wisienką na muzycznym torcie okaże się występ trzech niezwykle utalentowanych uczestniczek z drużyny Edyty. Cała trójka już podczas prób udowodniła, że scena to ich żywioł, dlatego od razu było wiadomo, że ten tercet nie może się nie udać. –Jestem zachwycona dziewczynami i cieszę się, że tak je dobrałam. (…) Mam nadzieję, że przyniosą mi taką radość i dumę, jaką dzisiaj czułam – skomentowała Trenerka tuż po zakończeniu prób.

Przypomnijmy, że w drużynie Edyty Górniak znaleźli się: Olivia Klinke, Natalia Zastępa, Roksana Węgiel, Gabrysia Piotrowska, Tomek Gregorczyk, Antek Karaś, Eryk Waszczuk, Mateusz Gędek, Wiktor Chmiel, Milena Szypuła, Neilah Vita, Karolina Wójtowicz, Swietłana Boguska, Bartek Peszuk, Emilia Chlewicka, Gabriela Kurzac, Daria Adachowska, Alicja Dziurdziak. Komu z nich artystka podaruje bilet do etapu „Sing off”, a potem „Finału”?

„Bitwy” w drużynie Edyty Górniak już najbliższą sobotę 10 lutego o 20:05 w TVP2.

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Znamy trenerów „The Voice Kids”!

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek
%d bloggers like this: