Roman Polański w Canal+
Roman Polański w Canal+
Główna » Canal+ Pierwszy od lat wywiad z Romanem Polańskim
Canal+ Polecamy Telewizja

Canal+ Pierwszy od lat wywiad z Romanem Polańskim

Roman Polański przyjechał do Polski, by podczas gali Orły 2018 odebrać nagrodę dla najlepszego polskiego filmu 20-lecia za obraz „Pianista”. Tylko stacji CANAL+ udzielił ekskluzywnego, pierwszego od kilku lat wywiadu, w którym zdradził, w jaki sposób jego własne aktorskie początki wiążą się z ważną sceną z “Pianisty”, dlaczego nie przepada za pisaniem scenariuszy i opowiedział o tangu z dwiema aktorkami w swoim najnowszym filmie “Prawdziwa historia”.

W udzielonym Katarzynie Borowieckiej dla „Aktualności Filmowych+” wywiadzie reżyser wspomina wzruszenie, towarzyszące pracy na planie „Pianisty”:

Na święta zawsze czekam z wielkim utęsknieniem, bo jest to czas, który możemy poświęcić najbliższym. Zapominam wtedy o pracy, odkładam telefon na bok! Życzę, żeby każdy w nadchodzącym czasie mógł odpocząć od codziennych obowiązków! Cieszmy się rozmowami i spacerami z rodziną. Niech Lany Poniedziałek będzie naprawdę mokry a stoły niech uginają się od świątecznych wypieków – Roman Polański

O tym, jak z Jerzym Skolimowskim podczas fali upałów w małym łódzkim mieszkaniu przy ul. Narutowicza napisał „Nóż w wodzie”, jak znalazł się na wyścigu Formuły 1 w Monte Carlo oraz do którego filmu czuje „Wstręt”, a który to dla niego „Gorzkie gody” – cały wywiad z Romanem Polańskim do obejrzenia tutaj:

 

Powiązane artykuły

Wiosenne hity w Stopklatce TV

Dawid Propolis

Wielka grecka feta w TVN

Dawid Propolis

TVP1: „Taśmy z Magdalenki” liderem wieczornego pasma

Dawid Propolis
%d bloggers like this: