SES Canal+
SES Canal+
Główna » CANAL+ wprowadza ofertę Ultra HD na satelicie ASTRA 19.2°E
Technika

CANAL+ wprowadza ofertę Ultra HD na satelicie ASTRA 19.2°E

Firma SES ogłosiła, że Grupa CANAL+, wiodący operator płatnej telewizji we Francji, wprowadziła nową ofertę telewizji satelitarnej w jakości Ultra HD na najnowszym dekoderze, dostępną za pośrednictwem satelity należącego do SES.

Grupa Canal+ dostarcza kanały UHD na wiodącej pozycji orbitalnej we Francji: ASTRA 19.2°E. Wykorzystując przepustowość i zasięg technologii satelitarnej, operator udostępnia nową ofertę wszystkim gospodarstwom domowym w kraju. Bez konieczności wymiany anteny satelitarnej i z nowym dekoderem LE DECODEUR abonenci mogą cieszyć się różnorodną ofertą programów w jakości UHD – w tym filmów, seriali, produkcji własnych i programów sportowych. Dekoder, wyposażony w osiem tunerów satelitarnych i zintegrowaną kartę Wi-Fi, posiada również wiele dodatkowych funkcji. Urządzenie pozwala także na na jednoczesne oglądanie telewizji na wielu ekranach w różnych pomieszczeniach.

– Grupa CANAL+ jest ważnym i długoletnim partnerem SES, a zespół SES Video z dumą towarzyszy naszym klientom w dążeniu do jakości UHD – akcentuje Ferdinand Kayser, Chief Commercial Officer w SES Video. – Wprowadzenie na rynek komercyjny kanału Ultra HD premium to kamień milowy w rozwoju rynku masowego Ultra HD we Francji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że abonenci płatnej telewizji satelitarnej będą mogli cieszyć się najlepszej jakości obrazem i dostępnością wielu dodatkowych funkcji nowego dekodera. Przyjmując technologię satelitarną jako główny sposób dystrybucji, Grupa CANAL+ udowadnia, że nasza infrastruktura odgrywa kluczową rolę w dystrybucji telewizji linearnej, oferując dużą przepustowość niezbędną dla wysokiej jakości obrazu i dźwięku Ultra HD.

 

Powiązane artykuły

Zwycięzca Aktorskiego Diamentu debiutuje w „Na Wspólnej”!

Dawid Propolis

Zombie TAXI – akcja promująca 7. sezon „The Walking Dead”

Dawid Propolis

Zobaczcie archiwalne zdjęcia gwiazdy “Niani w wielkim mieście”

Dawid Propolis
%d bloggers like this: