Canal+ Domo i Canal+ Kuchnia – nowe stacje od czwartku

Canal+ Kuchnia i Canal+ Domo

Od 15 kwietnia br. dwa lifestylowe kanały z portfolio CANAL+ funkcjonować będą pod nowymi nazwami. W ofercie CANAL+ DOMO i CANAL+ KUCHNIA widzowie znajdą zarówno znane już tytuły, jak i wiele nowości o różnorodnej tematyce.

Portfolio kanałów to zarówno znane i lubiane produkcje, jak i wiele nowości o różnorodnej tematyce.  

Celem zmian jest lepsze wykorzystanie siły marki CANAL+ oraz podkreślenie różnorodności tematycznej oferty programowej pod brandem CANAL+. Stacje CANAL+ DOMO i CANAL+ KUCHNIA ze swoimi bogatymi ramówkami od lat znakomicie dopełniają naszą szeroką ofertę serialową, filmową i sportową. Teraz ich treści będą wzmacniać parasolowy brand CANAL+ i odwrotnie.

– mówi Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+.

Z miłości do jedzenia

Canal+ Kuchnia logo

Na widzów CANAL+ KUCHNIA czekają najlepsze programy zdradzające kulisy zdrowego stylu życia, wprowadzające w arkana sztuki kulinarnej oraz produkcje kulinarno-podróżnicze odkrywające tajemnice kuchni całego świata. Wśród nowości znajdą się takie programy, jak „Jakubiak rozgryza Polskę” autorstwa jednego z najpopularniejszych polskich szefów kuchni, czy najnowszy program powszechnie znanego i uwielbianego na całym świecie Jamiego Olivera „Jamie Oliver: łatwe przepisy na każdy dzień”.

Piękne wnętrza

Canal+ Domo logo

Na antenie CANAL+ DOMO nie zabraknie programów poradnikowych. W produkcjach takich, jak „Remont w 48h” czy „Cudotwórcy” widzowie znajdą mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian, zobaczą także wyjątkowe remonty i metamorfozy wnętrz. Z kolei w najnowszym autorskim programie ogrodniczym stacji „Grunt to ogród” prowadząca Katarzyna Bellingham przekaże widzom praktyczne i proste do zastosowania porady, dzięki którym każdy z nas będzie mógł założyć ogród marzeń, czy to w domu, czy na balkonie.  

Kanały dostępne są za pośrednictwem dekoderów CANAL+, w ofercie sieci kablowych oraz online, na platformie canalplus.com – wiodącym europejskim serwisie online z najszerszą w Polsce ofertą filmowo-serialową na życzenie oraz ze sportem na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

„Pierwsza Miłość”: do obsady serialu dołączy Piotr Cyrwus!

Następny artykuł

Sebastian Kasprzyk najlepszy w „Ninja Warrior Polska”

powiązane posty
Czytaj więcej

KRÓL: muzyka Atanasa Valkova już dostępna!

Muzyka z nowej superprodukcji CANAL+ „KRÓL” dostępna jest już w najpopularniejszych muzycznych serwisach streamingowych. To połączenie melodii żydowskich i brzmień polskiej muzyki lat 30.
Czytaj więcej

Canal+ debiut serialu “Król”

Już dziś superpremiera. Serial “Król” o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w telewizji przez internet na canalplus.com.…
Czytaj więcej

CANAL+ prezentuje zapowiedź serialu “Król”

Król w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego to ośmioodcinkowa ekranizacja powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule. Serial zadebiutuje już jesienią na kanale CANAL+ PREMIUM oraz w usłudze CANAL+ „Telewizja przez internet”.
Czytaj więcej

Majowe premiery w Domo+

Telewizja Domo+ przygotowała niespodziankę. Już w maju zaprosi do oglądania premierowych odcinków „Liftingu wnętrz z Marią Semczyszyn” oraz „Meblokreacji”.