CANAL+ udostępnia pierwszy odcinek serialu KLANGOR w ramach otwartego okna!

Arkadiusz Jakubik Klangor (fot. Jarosław Sosiński)

CANAL+ udostępnił właśnie wszystkim chętnym możliwość obejrzenia pierwszego odcinka nowej produkcji serialowej KLANGOR. Bez opłat, przez tydzień, w ramach otwartego okna, tylko na canalplus.com!

Nowa produkcja

KLANGOR to nowy serial CANAL+. W niewyjaśnionych okolicznościach ginie nastolatka (Matylda Giegżno), córka psychologa więziennego (Arkadiusz Jakubik). Ojciec desperacko rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Dramatyczną sytuację, w której jest jego rodzina (Maja Ostaszewska, Katarzyna Gałązka) pogłębia kryzys ich wzajemnych relacji, niezrozumienia, emocjonalnego dystansu i braku więzi. Tymczasem wokół sprawy narasta zmowa milczenia.

Dostęp online

Premiera serialu miała miejsce 26 marca w serwisie CANAL+ online oraz na kanale CANAL+ PREMIUM. Już teraz użytkownicy serwisu canalplus.com mogą oglądać drugi odcinek produkcji, którego premiera antenowa dzisiajo godz. 21:00 na CANAL+ PREMIUM.

Natomiast dla wszystkich chętnych, którzy jeszcze widzieli pierwszego odcinka serialu KLANGOR, CANAL+ otwiera do niego bezpłatny dostęp w serwisie canalplus.com, gdzie będzie można go oglądać w ramach otwartego okna przez siedem dni.

Zobacz pierwszy odcinek KLANGORU i wciągnij się w tę intrygującą, naładowaną emocjami, tajemniczą, mroczną historię!

Wystarczy, że klikniesz tutaj i już możesz oglądać serial!

Nowe odcinki serialu KLANGOR, co piątek, od rana w serwisie canalplus.com. Telewizyjne premiery kolejnych odcinków – w piątki o 21:00 na antenie CANAL+ PREMIUM.

CANAL+ online to nowa platforma VOD oferująca dostęp do wielu tysięcy filmów i seriali (w tym produkcji oryginalnych CANAL+), zagranicznych hitów i nowości serialowych oraz przebojów prosto z kina. A wszystko to dostępne wygodnie przez Internet i bez długoterminowej umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article

"Nasz Nowy Dom": Dom z Kalisza. Zobacz efekt PRZED I PO

Next Article

"Dance Dance Dance" wraca na antenę 9 kwietnia

Related Posts
Czytaj więcej

Majowe premiery w Domo+

Telewizja Domo+ przygotowała niespodziankę. Już w maju zaprosi do oglądania premierowych odcinków „Liftingu wnętrz z Marią Semczyszyn” oraz „Meblokreacji”.