w

“Planeta Singli” wraca jako serial w Canal+

Do współpracy przy tym wyjątkowym projekcie zaproszono kilkunastu scenarzystów i ośmiu reżyserów. Na cykl będzie się składało osiem opowieści. Każda z nich będzie przedstawiać inną historię, inne oblicze miłości. Mianownikiem, które łączy je wszystkie jest randkowanie online. Premiera zaplanowana została na koniec 2021 roku.

Międzynarodowy sukces


Trzy części „Planety Singli” były ogromnym sukcesem. Historia niepozbawionej perturbacji miłości Tomka i Ani zgromadziła w kinach ponad 5 milionów widzów oraz była dystrybuowana w ponad 20 krajach. Teraz trylogia znana z wielkiego ekranu zmienia formułę, by jeszcze w tym roku zagościć w CANAL+ jako seria ośmiu niezależnych historii.

Iza Kuna i Bartłomiej Topa w obsadzie

Jako pierwsi na planie produkcji stanęli: Izabela Kuna i Bartłomiej Topa. To główni bohaterowie odcinka serii zatytułowanego „Planeta Singli. Historia druga: Zjazd absolwentów”, w którym dowiemy się co może się wydarzyć kiedy skonfliktowani mąż i żona pojawiają się na wspólnym zlocie klasowym. Scenariusz napisała Aleksandra Parnowska-Ramsey, a odcinek reżyseruje Aleksandra Terpińska.

Miłosne historie

Każda z historii cyklu stanowić będzie zamkniętą całość, w każdej znajdziemy nazwiska uznanych aktorów dedykowanych tej jednej opowieści. Każdą wyreżyseruje inny reżyser. Dzięki temu na cykl będzie składało się osiem różnych opowieści miłosnych portretujących współczesny świat, widziany oczami ośmiu wspaniałych twórców.

Premiera online na koniec roku

Premiera zaplanowana jest na koniec 2021 roku. Nową produkcję CANAL+ „Planeta Singli. Osiem historii” będzie można oglądać w serwisie CANAL+ online na canalplus.com oraz na kanale CANAL+ PREMIUM dostępnym przez satelitę i sieci kablowe.

Co myślisz?

Napisane przez Kamil Szypuła

Miłośnik telewizji, internetu i nowych technologii. Właściciel wortalu tvdziś.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Polsat Superhit Festiwal: Beata Kozidrak i Bajm! Mamy foto z prób!

    Polsat SuperHit Festiwal: Cleo, Beata Kozidrak z Bajmem i najzabawniejsze kabarety podczas 1. dnia