Katarzyna Bosacka, Co nas truje (fot. TVN)
Katarzyna Bosacka, Co nas truje (fot. TVN)
Główna » “Co nas truje” Kasi Bosackiej już w niedzielę!
TVN Style Polecamy Telewizja

“Co nas truje” Kasi Bosackiej już w niedzielę!

Detoks i oczyszczanie organizmu z różnego rodzaju toksyn stały się bardzo modne. Okazuje się, że w wielu produktach kryją się trujące składniki, które nie wpływają dobrze na nasze zdrowie. Katarzyna Bosacka w nowym programie TVN Style sprawdzi „Co nas truje”.

We współczesnym świecie jesteśmy nieustannie podtruwani przez różnego rodzaju produkty spożywcze i napoje. Niezdrowych składników działających na nasz organizm jest tak wiele, że nie jesteśmy w stanie całkowicie pozbyć się ich z naszej diety. Wiele z nich sprzyja poważnym schorzeniom i alergiom oraz źle wpływa na nasze samopoczucie. Co możemy z tym zrobić?

Katarzyna Bosacka, Co nas truje (fot. TVN)
Katarzyna Bosacka, Co nas truje (fot. TVN)

Katarzyna Bosacka odwiedzi polskie rodziny i sprawdzi co kryje się w ich lodówkach. Prowadząca wyłowi z ich codziennych jadłospisów wszystko to, co może nas truć i w zgubny sposób wpływać na nasze samopoczucie. Czy podawane dzieciom parówki są zdrowe? Z jakich składników są produkowane? A co z dużymi ilościami wieprzowiny? Jeść czy nie?

W programie Katarzyna Bosacka wraz z ekspertami z różnych dziedzin wezmą pod lupę także olej, chleb, frytki, drób, ryby oraz wszystko to, co najczęściej znajduje się na naszych stołach. Czy cukierki, które w nagrodę podajemy najmłodszym członkom rodziny, mogą być zabójcze dla ich zdrowia? Brzmi groźnie? Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Katarzyna Bosacka wspólnie z lekarzami i innymi specjalistami pokaże wszystkim „Co nas truje”  i podpowie jak dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych.

“Co nas truje”, niedziela, 11:30, TVN Style

Powiązane artykuły

Wielki powrót TOP CHEFA z nowym jurorem!

Dawid Propolis

Weź udział w konkursie i wystąp w hicie Kuchni+

Dawid Propolis

Uczestnicy z „Hell’s Kitchen” podrywają Ewę Farną. Mamy wideo!

Dawid Propolis