Łukasz Stojko
tvdzis.pl » Co słychać u Łukasza Stojko z The Voice of Poland?
Polecamy Gwiazdy

Co słychać u Łukasza Stojko z The Voice of Poland?

Łukasz Stojko to uczestnik ósmej edycji programu The Voice of Poland. W Mikołajki miała miejsce premiera świątecznej piosenki nagranej dla Radia Szczecin, a w nadchodzącym tygodniu będzie można usłyszeć Łukasza na koncertach w Szczecinie.

“Święta z Radiem Szczecin” to tytuł piosenki, którą Łukasz Stojko zaśpiewał wraz z Joanną Sinkiewicz z zespołu Szczecinianie. Piosenka miała premierę 6 grudnia, można ją usłyszeć na stronie internetowej Radia Szczecin http://radioszczecin.pl/1,363727,premiera-utworu-swieta-z-radiem-szczecin-zdjecia. 20 grudnia w Studiu Koncertowym S-1 Radia Szczecin, odbędzie się świąteczny koncert z udziałem Łukasza, a już za kilka dni na antenie radia będzie można usłyszeć tradycyjną kolędę przygotowaną przez Sylwestra Ostrowskiego, Łukasza Stojko i Joannę Maksymowicz.

W najbliższy czwartek 14 grudnia Łukasz wystąpi w szczecińskim Barze Czystym, podczas aukcji charytatywnej „Miś pod szpitalną choinkę. Pieniądze zebrane podczas aukcji zostaną przekazane na prezenty dla chorych dzieci.
Szczegóły w wydarzeniu : https://www.facebook.com/events/143219396400218/
Również w Szczecinie, w dniach 14-16 grudnia, na żywo z koncertowej sceny klubu muzycznego Rocker Club zaśpiewa Łukasz.
Więcej w wydarzeniu : https://www.facebook.com/events/315205855648774/?active_tab=about

Oprócz koncertów Łukasz Stojko jest w trakcie nagrywania debiutanckiej płyty. O kolejnych koncertach i wydarzeniach z Jego udziałem dowiecie się odwiedzając facebookowy fanpage Łukasza https://www.facebook.com/lustojko/.

Powiązane artykuły

Za nami pierwszy odcinek ósmej edycji „The Voice of Poland”!

Dawid Propolis

Weekend z „The Voice of Poland” – siła kontrastów w sobotnim odcinku

Dawid Propolis

Voice of Kids: Wyjątkowe talenty

Robert Wróbel
%d bloggers like this: