Bake Off – Ale Ciacho. TVP2
Bake Off – Ale Ciacho. TVP2
Główna » Czwarta edycja „Bake Off – Ale Ciacho!” z nową godziną oraz dniem emisji!
TVP Stacje TV TVP 2 Polecamy Telewizja Bake Off - Ale ciacho! Kasia Kołeczek

Czwarta edycja „Bake Off – Ale Ciacho!” z nową godziną oraz dniem emisji!

„Bake Off – Ale Ciacho!” wraca do TVP2. W wiosennej ramówce z nową godziną oraz dniem emisji!

Z ponad 300 osób, które zgłosiły się na casting do czwartej wybrano finałową dwunastkę, która powalczy o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 tysięcy złotych.

Po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu amatorzy wypieków będą musieli przygotować m.in.: budowle z własnoręcznie wypiekanych herbatników, mrożone desery, torty weselne oraz drip cake – jeden z najpopularniejszych obecnie rodzajów tortów polanych czekoladą. W programie nie zabraknie także wielkanocnych ciast i ciasteczek.

W czwartej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” pojawią się także wyjątkowi goście. Wypieki uczestników ocenią gwiazdy polskiej telewizji, goście z Francji, mistrzyni dekorowania tortów oraz finaliści pierwszej polskiej edycji programu „The Voice Kids”.

Na straży receptur i technik wypieków stać będą znani i lubiani przez widzów Dwójki  jurorzy Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki – duet, który z pewnością niejednokrotnie do tej beczki miodu doda łyżkę dziegciu. Po każdym odcinku „Bake Off – Ale Ciacho!” jurorów zobaczymy także w cyklu „Bake Off – Ale Przepis!”, w którym widzowie będą mogli zgłębić tajniki cukiernictwa.

Na straży dobrego samopoczucia uczestników oraz ciepłej, rodzinnej atmosfery wypełnionej śmiechem i dobrą zabawą będą stały prowadzące – Marcelina Zawadzka i Katarzyna Kołeczek.

Po raz drugi w historii polskiej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” zdjęcia do programu będą realizowane we wnętrzach zabytkowego, XIX-wiecznego Fortu Sokolnickiego Cytadeli Warszawskiej. Historyczna budowla z obszernym dziedzińcem z przeszklonym dachem znajduje się w zacisznym Parku Żeromskiego.

Nowa edycja to także zupełnie nowa scenografia, tym razem przywodząca na myśl klimatyczne cukierenki. Jak zawsze będzie pastelowo i niezwykle nastrojowo.

Kto z dwanaściorga śmiałków wypiecze sobie drogę do finału i wygra tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 tysięcy złotych?

Premierowe odcinki czwartej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” już od 4 marca, w każdą niedzielę o godz. 15.20 w TVP2. 

Bake Off – Ale Ciacho. TVP2
Bake Off – Ale Ciacho. TVP2

Powiązane artykuły

Zobacz, jak gwiazdy zamierzają spędzić nadchodzące święta

Dawid Propolis

Znamy trenerów „The Voice Kids”!

Dawid Propolis

Zawadzka i Kołeczek życzą Wesołych Świąt!

Dawid Propolis
%d bloggers like this: