Piotr Cugowski - The Voice of Poland 9 (fot. TVP)
Piotr Cugowski - The Voice of Poland 9 (fot. TVP)
tvdzis.pl » Czy Piotr Cugowski sprawdzi się w roli trenera Voice of Poland? (VIDEO)
TVP 2 Polecamy Telewizja The Voice of Poland Piotr Cugowski

Czy Piotr Cugowski sprawdzi się w roli trenera Voice of Poland? (VIDEO)

Już 1 września na antenę TVP 2 powraca The Voice of Poland Przed nami wielkie emocje, wyjątkowi uczestnicy i nowi trenerzy. W 9. edycji programu, obok Michała Szpaka, najlepszego głosu w Polsce będą szukać Patrycja Markowska, która była trenerką w jednej z poprzednich edycji, a także Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski, dla których rola trenera jest zupełnie nowym doświadczeniem.

Obecność lidera zespołu BRACIA w programie The Voice of Poland była ogromnym zaskoczeniem zarówno dla fanów programu, jak również dla wielbicieli samego artysty! Jak odnajdzie się w nowej roli?

Według nieoficjalnych informacji, które docierają z planu, Piotr Cugowski w roli trenera radzi sobie świetnie! Jest wyrazisty, zdecydowany, a jego uwagi są celne i merytoryczne. Jak dowiadujemy się od osób związanych z produkcją – doceniają to również uczestnicy „Przesłuchań w Ciemno”, którzy bardzo chętnie wybierają właśnie jego drużynę. Piotr w programie szuka wokalistów, którzy nie tylko dysponują wyjątkowym głosem, ale również charyzmą i świadomością sceniczną. Nie unika merytorycznych sporów z innymi trenerami, zaciekle walczy o utalentowanych wykonawców, jest konkretny i zdecydowany. Według naszego informatora Piotr będzie wymagającym trenerem. Czy determinacja i konsekwencja Trenera pomogą jednemu z Jego podopiecznych wygrać 9. edycję programu?

Voice of Poland
Premiera: 1 września, 20.05, TVP 2

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Znamy trenerów „The Voice Kids”!

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek
%d bloggers like this: