Trenerzy The Voice of Poland 9 (fot. TVP)
Trenerzy The Voice of Poland 9 (fot. TVP)
Główna » Czy widziałeś już spot promujący 9. edycję „The Voice of Poland”?
TVP 2 Polecamy Telewizja The Voice of Poland

Czy widziałeś już spot promujący 9. edycję „The Voice of Poland”?

Energia, świetna zabawa i „chemia” między trenerami, którzy wywodzą się z różnych muzycznych światów. Tak w skrócie można opisać oficjalny zwiastun 9. edycji „The Voice of Poland”, który właśnie trafił do sieci! W minutowym spocie trenerzy spontanicznie wykonują dobrze znaną już widzom piosenkę „Can You Hear My Voice” w nowej aranżacji!

Tego, jak na trenerskich fotelach odnajdą się razem Patrycja Markowska, Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Grzegorz Hyży dowiemy się dopiero za kilka tygodni. Jednak już dziś pewne jest, że przed nami żywiołowa edycja programu, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Spot został zrealizowany w muzycznym studiu, podczas spotkania nowego trenerskiego składu. Jak widać bije od nich dobra energia, w powietrzu unosi się „rock and roll”, a razem stanowią „wybuchową mieszankę” temperamentów. Swoim wykonaniem udowadniają, że uczestnicy programu będą mogli się od nich naprawdę wiele nauczyć! Oglądając najnowszy zwiastun trudno nie odnieść wrażenia, że trenerska rywalizacja będzie przebiegała w świetnej atmosferze, ponieważ Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży, Piotr Cugowski oraz Michał Szpak sprawiają wrażenie „dobrze zgranej paczki”, która uwielbia się wspólnie „bawić” muzyką. W klipie Trenerom towarzyszy zespół, pod kierownictwem Krzysztofa Pszony, który jest również autorem wykonywanej kompozycji.

Pierwszy odcinek programu „The Voice of Poland” na antenie TVP2 już 1 września, o godzinie 20.05. Teraz możecie zobaczyć przedsmak tego, co czeka na widzów programu już niebawem.

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek

Zawadzka i Kołeczek życzą Wesołych Świąt!

Dawid Propolis