Dagmara Kaźmierska (fot. TTV)
Dagmara Kaźmierska (fot. TTV)
tvdzis.pl » Dagmara z “Królowych Życia” w “Ostrym Cięciu”!
TTV Stacje TV Polecamy Ostre Cięcie

Dagmara z “Królowych Życia” w “Ostrym Cięciu”!

Fani Dagmary Kaźmierskiej z Królowych Życia mają powody do zadowolenia. Już jutro “Królowa” pojawi się w programie “Ostre Cięcie” w TTV.

W następnym odcinku duet Wierzbicki & Schmidt udadzą się do salonu „mc” w Puławach, którego renomą są… oszpecające fryzury.  To, co się dzieje w tym zakładzie wzbudzi  ich przerażenie. Jego właścicielka Magda ma dość specyficzne podejście do zarządzania. Najlepszy sposób na pracowników to zastraszanie.  A dyskusja z niezadowolonym z usługi klientem, najczęściej kończy się obrażaniem.  Jedna z uczennic po półtora roku pracy miała raptem 4 minuty na tak zwane obycie z klientem.  Wymagania wobec pracowników pani Magda ma wysokie, ale sama nic nie wnosi, by te standardy zachować. Masa krytyczna zostaje przekroczona  i pracownice mają dość szefowej. Nie mogąc udźwignąć ciężaru stresu, uciekają z salonu. Naszych profesjonalistów czeka istne starcie tytanów.

Czy inspekcja „Ostrego cięcia” zapobiegnie katastrofie? Czy uda mi się przywrócić do zawodu zrezygnowaną uczennicę? A jaki będzie werdykt Królowej życia – Dagmary? Czy hollywoodzka koafiura w wydaniu puławskiego „mc” zyska jej uznanie?

Dagmara Kaźmierska w programie "Ostre Cięcie" TTV
Dagmara Kaźmierska w programie “Ostre Cięcie” TTV

Powiązane artykuły

Zamiana żon: Trybson zamieni Elizkę na Izę!

Dawid Propolis

Wojskowy porządek kontra chaos w 3. odcinku „Zamiany Żon”.

Dawid Propolis

Wielkie zmiany i nowe “KRÓLOWE ŻYCIA”.

Robert Wróbel
%d bloggers like this: