Małgorzata Horyń-Olszewska
Małgorzata Horyń-Olszewska
tvdzis.pl » Damy i wieśniaczki za granicą. Kim jest dama?
TTV Polecamy Telewizja

Damy i wieśniaczki za granicą. Kim jest dama?

Za nami wyjątkowy odcinek programu TTV “Damy i wieśniaczki. Za granicą”. Tym razem dama zamieszkała w niezwykle luksusowym domu na Ukrainie. Jak wspomina swój udział w show tytułowa dama – aktorka i modelka Małgorzata Horyń-Olszewska?

Tego nie spodziewał się nikt. Okazało się, że Małgorzata trafiła do bardzo wystawnego domu na ukraińskiej wsi. Pomimo luksusów, Polka musiała uporać się trudem pracy na gospodarstwie. Sam pobyt wspomina jednak sympatycznie: – Byłam w ogromnym szoku, kiedy dotarłam do mieszkania mojej zmienniczki na Ukrainie. Oczom nie dowierzałam… Pałac na wsi! Niesłychane! Wszystko z marmuru – podłoga, stół, krzesła, kominek. A w nim same przyjemności: sauna, kilka łazienek i… olbrzymie lustra, które uwielbiam – opowiedziała portalowi tvdzis.pl Małgorzata Horyń-Olszewska.

Małgorzata na co dzień pracuje jako międzynarodowa modelka 40+. Bierze udział w sesjach zdjęciowych nie tylko dla ogólnopolskich magazynów mody, ale również na rynek całej Europy, a nawet Bliskiego Wschodu.  Jest również ambasadorką polskiej marki odzieżowej MillerTulipan (której projektantami są Marcin Miller – lider zespołu Boys i Konrad Dobrzyński – tancerz zespołu Boys) oraz twarzą ogólnopolskiej kampanii “Naturalne piękno z Axamii”.  Małgorzata pracuje również na wybiegu. W styczniu 2018r. brała udział w najbardziej prestiżowym wydarzeniu modowym w Niemczech “Berlin Fashion Week” otwierając pokaz marki JulietteK.

Małgosia regularnie pojawia się w serialach, reklamach i teledyskach. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w filmie “Miasto nocą” w reżyserii Pawła Lewandowskiego, gdzie zagrała wraz ze słynnym detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

Powtórka odcinka “Dam i wieśniaczek. Za granicą” z udziałem Małgorzaty w sobotę 07.04.2018 o 11:30 w TTV.

Małgorzata Horyń-Olszewska wraz z Krzysztofem Rutkowskim
Małgorzata Horyń-Olszewska wraz z Krzysztofem Rutkowskim

Powiązane artykuły

Zamiana żon: Trybson zamieni Elizkę na Izę!

Dawid Propolis

Wojskowy porządek kontra chaos w 3. odcinku „Zamiany Żon”.

Dawid Propolis

Wielkie zmiany i nowe “KRÓLOWE ŻYCIA”.

Robert Wróbel
%d bloggers like this: