Diagnoza sezon 2 odc. 2 (fot. TVN)
Diagnoza sezon 2 odc. 2 (fot. TVN)
Główna » “Diagnoza” Anna po raz kolejny ratuje życie Ewie!
Seriale TVN Diagnoza Polecamy

“Diagnoza” Anna po raz kolejny ratuje życie Ewie!

Między Michałem, a Anną panuje napięcie po zeznaniach Leśniewskiej w sądzie w sprawie przeciwko Artmanowi.

 

Stan Ewy (Marta Mazurek) wyraźnie się poprawia. Zostaje wypisana ze szpitala. Jednakże na parkingu przed Izbą Przyjęć, Ewa nagle traci przytomność. Objawy neurologiczne sugerują krwawienie do mózgu. Anna i Artman wykonują kraniotomię. Leśniewska usiłuje zrozumieć co było przyczyną krwawienia. Dzwoni do znajomego szwedzkiego lekarza – profesora Carlssona – aby skonsultować przypadek Ewy. Lekarz obiecuje jej pomóc, jednocześnie pyta co się z nią działo tak długi czas. Mówi jej również, że szukał jej Gustaw. Anna nie potrafi sobie przypomnieć kim jest ów mężczyzna…

 

Sadzik jest bardzo skupiony na dziecku. Ojcowska duma sprawia, że staje się nietaktowny wobec bezdzietnej Wandy.

 

Ordynator Kaleta, na terenie szpitala, ale w cywilnym ubraniu,  poznaje pacjenta – Karola Langera. Mężczyzna flirtuje z nią, nie wiedząc kim jest. Kiedy widzi Marię podczas obchodu lekarskiego, jest zaskoczony.

 

Michał Wolski sprawdza stan operowanej wcześniej pacjentki, Zofii (Sławomira Łozińska). Dostaje wyniki jej badań, okazuje się, że kobieta jest bardzo ciężko chora. Szukając dla niej ratunku trafia na profesora Goldmana z Izreaela.  Czy uda mu się przkonać światowej sławy chirurga do pomocy Zofii?

Powiązane artykuły

Wystartowały zdjęcia do nowych odcinków „Diagnozy”!

Dawid Propolis

Wielki finał 11. edycji programu „Mam Talent!”

Dawid Propolis

Wielki finał “Masterchefa” w TVN!

Dawid Propolis
%d bloggers like this: