Seriale TVN Diagnoza Polecamy

“Diagnoza” finał sezonu!

Diagnoza odcinek 13
Diagnoza odcinek 13

Artman przygotowuje się do wyjazdu na placówkę do Berlina. Chce zabrać ze sobą dzieci. Nadchodzi dzień rozprawy o ograniczenie Annie praw rodzicielskich.

Artman jest pewny siebie. Leśniewska natomiast spięta i zdenerwowana, przez co nie do końca przekonująco wypada przed sądem. Wiele faktów z jej biografii  – uzależnienie od leków, szpital psychiatryczny – działa na jej niekorzyść. Artman wypada lepiej, przyjmuje postawę zatroskanego rodzica. Podnosi fakt, że między Anną, a dziećmi nie ma żadnej więzi. To Marta jest dla nich matką. Sąd chce ją przesłuchać. Czy Marta pojawi się na rozprawie i złoży decydujące zeznania?

Syn Wiśniewskiego porządkując rzeczy po zmarłym ojcu znajduje dwie koperty. Wysyła je. Adresatką jednej z nich jest Anna. Czy przesyłka zawiera coś ważnego?

Stan Sławki pogarsza się, kobieta traci przytomność. Tomasz obwinia o to Michała, ma mu za złe, że zabrał matkę na wycieczkę do lasu. Konflikt między braćmi narasta. Tomasz ciągle upiera się przy terapii, Michał jest jej przeciwny. Nieoczekiwanie Sławka odzyskuje przytomność. Udaje się jej pogodzić zwaśnionych synów. Tomasz pełen nadziei próbuje przekonać matkę, że wszczepienie rozrusznika serca jej pomoże. Niestety stan Sławki ponownie się pogarsza…

Sadzik dowiaduje się, że znów będzie ojcem. Po raz piąty!

Kacper zbiera się na odwagę i mówi matce – ordynator Kalecie, że nie chce być chirurgiem. Maria jest niemile zaskoczona i rozczarowana postawą syna. Czy pogodzi się z jego decyzją?

Wolski znajduje w pokoju lekarskim w szpitalu list do Anny od Wiśniewskiego. Tknięty przeczuciem, że to coś ważnego, biegnie z kopertą do sądu. Czy informacje zawarte w przesyłce pomogą Annie wygrać batalię z Artmanem w sądzie?

“Diagnoza”  28 listopada o godz. 21:30 w TVN

Powiązane artykuły

Wystartowały zdjęcia do nowych odcinków „Diagnozy”!

Dawid Propolis

Walka o wyjazd do Singapuru w „MasterChef”!

Dawid Propolis

Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd!

Robert Wróbel