Seriale TVN Diagnoza Polecamy

Diagnoza: Gustaw ratuje życie Annie!

Diagnoza (fot. TVN)

W ręce Anny trafia pendrive z dokumentacją obciążającą Global Vitę. Leśniewska w końcu zdobywa dowód pogrążający firmę! Jednak nie udaje jej się przekazać go policji. Tuż pod domem nadjeżdża w jej kierunku rozpędzony van. W ostatniej chwili spod kół wypycha ją Gustaw, sam biorąc na siebie impet zderzenia. Anna, odepchnięta przez Mayera uderza głową w asfalt i rani się o pręt. Ostatkiem sił chowa pendrive w dłoni. Sprawca wypadku przeszukuje ją, ale nie znajduje nośnika. Spłoszony głosami nadbiegających ludzi i karetki, ucieka.

Michał dowiaduje się od Sadzika o wypadku Anny. Mimo zaplanowanej operacji, opuszcza klinikę w Katowicach i śpieszy do szpitala w Rybniku. Gdy dojeżdża na SOR, półprzytomna Anna daje mu pendrive. Michał wrzuca go do kieszeni lekarskiego fartucha i szybko o nim zapomina… Leśniewska natomiast, na granicy snu i jawy, przypomina sobie kierowcę furgonetki, który ją potrącił. Wydaje się jej, że był nim Artman…

Na bloku są przeprowadzane symultanicznie dwie operacje. Gustawa operuje Artman i Sadzik. Annę – Michał i Rafał. Dochodzi do komplikacji…

Marta poznaje w barze mężczyznę… Na SOR przychodzi Dagmara. Krwawi. Jest w fatalnym stanie. Kacper natychmiast się nią zajmuje się.

Ordynator kliniki w Katowicach jest wściekły, że Michał opuścił operację. Dochodzi do ostrej kłótni. Czy Wolski straci pracę?

Diagnoza
wtorek, 21;30, TVN

 

Powiązane artykuły

“Przyjaciółki”: Inga i Robert planują wyjazd do USA [WIDEO]

Dawid Propolis

6. sezon „The Walking Dead” powraca po przerwie z nowymi odcinkami

Dawid Propolis

Dylematy Żanetki w nowym odcinku ‘Mecenas Leny Barskiej’

Dawid Propolis