Oko za oko (fot. Artrama)
Oko za oko (fot. Artrama)
Główna » Dominika Łakomska i Łukasz Konopka gwiazdami serialu Czwórki “Oko za oko”
Seriale TV4 Polecamy Oko za oko

Dominika Łakomska i Łukasz Konopka gwiazdami serialu Czwórki “Oko za oko”

Serial “Oko za oko” trafi na antenę telewizyjnej Czwórki już jesienią tego roku, Telewizja Polsat podjęła decyzję o zamówieniu pierwszego sezonu nowej produkcji  firmy Artrama.

„Oko za oko” to obyczajowy serial rozgrywający się w środowisku warszawskich prawników. Głównymi bohaterami produkcji jest małżeństwo Anny i Macieja Wysockich grane przez Dominikę Łakomską oraz Łukasza Konopkę. Ona jest adwokatem, a on prokuratorem – poznajemy ich w dniu, w którym się rozwodzą. Zdjęcia do trzech pilotażowych odcinków produkcji realizowane były w kwietniu i maju tego roku.

Oko za oko (fot. Artrama)
Oko za oko (fot. Artrama)

Za scenariusz serialu odpowiada Jarosław Kamiński, reżyseruje Krzysztof Kasior, zaś producentem wykonawczym, obok Tadeusza Lampki, jest Urszula Kołodziej.

– Cieszę się, że pilotowe odcinki spodobały się stacji, a serial zebrał bardzo dobre pierwsze recenzje. Silną stroną tej produkcji z pewnością są wspaniali aktorzy. Jest energia, jest „ogień”. Teraz skupiamy się na intensywnej pracy nad kolejnymi odcinkami. – mówi Urszula Kołodziej.

Spółka Artrama odpowiedzialna jest za produkcję takich serialowych hitów jak: „Na dobre i na złe”, „Na sygnale”, „Barwy szczęścia”, czy „W rytmie serca”.

Powiązane artykuły

Zobacz, co słychać u “Przyjaciółek”. Nowe odcinki jesienią w Polsacie (VIDEO)

Dawid Propolis

Zobacz zwiastun 7. sezonu “Przyjaciółek” (FOTO + VIDEO)

Dawid Propolis

Znamy nowego “Wiedźmina”. To Henry Cavill

Dawid Propolis