Dżentelmeni i wieśniacy TTV
Dżentelmeni i wieśniacy TTV
tvdzis.pl » „Dżentelmeni i wieśniacy” w TTV
TTV Polecamy Telewizja Dżentelmeni i wieśniacy

„Dżentelmeni i wieśniacy” w TTV

Po sukcesie „Dam i wieśniaczek. PL”, jesienią w TTV szlakiem przetartym przez panie wyruszą tym razem panowie. Przekonamy się, że nie tylko płeć piękna ma odwagę zmierzyć się z zaskakującą rzeczywistością życia na wsi i luksusowym wielkomiejskim stylem.

W nowej serii „Dżentelmeni i wieśniacy” męska duma mieszczan zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością wsi. Czy łatwo im będzie się przesiąść z wypasionej fury na… furmankę czy ciągnik?  Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze? Formuła  doskonale znanego widzom programu pozostaje ta sama.  Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia dżentelmenem wystarczy mieć  wypchany portfel, luksusowe auto i piękne kobiety u boku?  Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia.
W pierwszym odcinku poznamy Michała, który z natury jest łowcą i liderem. Prowadzi agencję modelek w Warszawie. Dodatkowo zarządza międzynarodową firmą transportową. Spełnia się również jako model. Piękne kobiety, szybkie samochody, dalekie podróże, polowania i drogie gadżety to dla niego standard. Jak kierujący na co dzień ludźmi dżentelmen, podporządkuje się nielogicznym poleceniom? Czy mężczyzna, którego pasją są polowania, zabije gołymi rękami zwierzę? Czy niespodzianka w miejskim stylu, zyska uznanie na wsi? Czy Pewny siebie, muskularny biznesmen wyjdzie cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami?

Robert mieszka z rodziną w warmińskiej wiosce Buczyniec. Jest skromnym i pracowitym wulkanizatorem z zacięciem do majsterkowania. Jako jedyny zarabia na utrzymanie rodziny. Niewielkie dochody nie pozwalają rodzinie na remont domu. Brak kanalizacji i toalety to dla Roberta codzienność, do której przywykł. Jak odnajdzie się w tętniącej życiem Warszawie i luksusowym apartamencie dżentelmena? Przekona się o swoich szansach na karierę modela podczas sesji fotograficznej.  Na co przeznaczy otrzymane pieniądze – na siebie czy czekającą w domu rodzinę?

Robert i Michał  żyją w skrajnie odmiennych światach. Różnią ich też temperamenty. Czy podczas spotkania finałowego uda im się nawiązać nić porozumienia?

Tej jesieni w TTV kolejny program pełen kontrastów i ekstremalnych doświadczeń dla wszystkich stron.

 

Premiera 31 sierpnia,  czwartek, godz. 22:30

Powtórka: sobota godz.21:00

Powiązane artykuły

Zwycięzca Aktorskiego Diamentu debiutuje w „Na Wspólnej”!

Dawid Propolis

Zombie TAXI – akcja promująca 7. sezon „The Walking Dead”

Dawid Propolis

Zobaczcie archiwalne zdjęcia gwiazdy “Niani w wielkim mieście”

Dawid Propolis
%d bloggers like this: