Seriale Dziewczyny ze Lwowa TVP 1 Polecamy

“Dziewczyna ze Lwowa” Niespodzianki chodzą po ludziach

Dziewczyny ze Lwowa fot. K. Wellman

Po wyjawieniu prawdy o swoich rodzicach i że na kolację przyszli obcy ludzie, Olya wybiegła z mieszkania Tomka, ale nie wróciła do pana Henryka. Wszyscy próbują ją znaleźć.

Mecenasowi spodobało się spanie na polówce, ale przeszkadza mu stary telewizor, więc postanawia kupić nowy. Pan Henryk jest wniebowzięty. Swieta wprost przeciwnie. Sytuacja w domu na Cynowej staje się dla niej nie do zniesienia i postanawia przerwać ten cyrk.

Uljana postanowiła, że nie będzie grać u Profesora i być może w ogóle nie będzie już grać, bo z tego są tylko kłopoty. Z pomocą przychodzi jej niespodziewanie synowa Profesora, Halinka. Jej szczere zainteresowanie Uljaną i propozycja, jaką jej składa wprawa ją w zdziwienie.

Polina, po romantycznym pościgu Kapitana za taksówką kontynuuje romans. Nie wie, że jej policjant wszedł w posiadanie zdjęć Poliny z Matyldą i postanawił sprawdzić co łączy Ukrainkę i żonę gangstera. Wspólna noc z Poliną kończy się dla niego niespodzianką – okazuje się, że była żona ukraińskiego milicjanta posiada umiejętności, o której nigdy by jej nie podejrzewał i lepiej z nią nie zadzierać.

“Dziewczyny ze Lwowa”, niedziela, 12 listopada o godz. 20:15 w TVP 1

Powiązane artykuły

17 lat uśmiechów i wzruszeń z “Na dobre i na złe” [WIDEO]

Dawid Propolis

Na dobre i na złe powraca! (foto+video)

Magdalena Pełek

“Rewir” – jutro premiera w TV Puls

Dawid Propolis